Autobusų ir mikroautobusų nuoma Autobusų ir mikroautobusų nuomaUAB VILNEDA teikia autobusų ir mikroautobusų nuomą Jūsų kelionei! Į siūlomas paslaugas įeina autobusų ir mikroautobusų nuoma vietiniams ir tarptautiniams maršutams, transporto nuoma be vairuotojo bei autobusų remontas.
Edvaira EdvairaKeleivių pervežimas visoje Lietuvoje, Pabaltijos šalyse.
Keleivių vežimas į Vokietiją Keleivių vežimas į Vokietiją • Siūlome saugius ir patogius keleivių pervežimus į Olandiją, Vokietiją ir Belgiją. • Teikiame standartinių ir nestandartinių krovinių pervežimo paslaugas. • Įvairaus dydžio siuntų pervežimas ir pristatymas numatytu laiku “nuo vienų durų iki kitų”.
Skrydziaiiturkija.lt - viskas apie Turkiją Skrydziaiiturkija.lt - viskas apie Turkiją Skrydziaiiturkija.lt internetinėje svetainėje, galėsite rasti pačius pigiausius bilietus i Turkija. Svetainėje sužinosite daug informacijos apie Turkijos lankytinas vietas, miestus, orus bei susiplanuosite kokiame viešbutyje apsistoti. Svetainėje susipažinsite su Turkijos tradicijom bei tradiciniais patiekalais. jūsų laukia neužmirštama kelionė
Vizų į Rusiją forminimo paslaugos Vizų į Rusiją forminimo paslaugosPlanuojate keliauti į Rusiją - Maskvą, Sankt-Peterburgą, Kaliningradą, Sovetską ir kitus miestus? Tuomet Jums reikalinga viza, tačiau mes Jus galime nuraminti – Jums nereikės patiems vykti į Rusijos ambasadą norint gauti vizą. Mes - www.vizairusija.lt komanda - tarpininkaujame gaunant vizas į Rusiją žemomis kainomis!
UAB Ronepa UAB RonepaKeleivių ir siuntų pervežimas į Angliją, Vokietiją, Olandiją ir Belgiją.
Lietuva - Anglija - Lietuva Lietuva - Anglija - LietuvaPenki metai kaip mes jau dirbame. Siuntos bei keleiviai apdrausti. Vairuoja du patikimi, malonūs vairuotojai kurie Jus paims bei nuveš nuo durų iki durų. Surenkame žmones, siuntas, gyvūnų, krovinius iš visos lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Prancuziją Kelionės laikas iki pusantros paros
Keleivių pervežimas Keleivių pervežimasMikroautobusais ir autobusais vežame į Angliją ir iš Anglijos.Vežame kiekvieną dieną.Vežame nuo durų iki durų.Nemokamas bagažas iki 30 kg. (kiekvienam keleiviui).Paimame iš visos Lietuvos pristatome visur Lietuvoje.Keleivių pervežimo kaina nuo 250 Lt/ 72,41 € (60 £).
Lietuva-Anglija-Lietuva Lietuva-Anglija-LietuvaLietuva - Anglija - Lietuva, vežame siuntinius, keleivius, krovinius, gyvūnus, padedame persikrausyti. Mūsų paslaugos atliekamos greitai ir saugiai.
Prekybinės ir turistinės palapinės Prekybinės ir turistinės palapinėsSiūlome kokybiškas greito surinkimo prekybines ir turistines palapines. Mūsų klientai turi galimybę išsirinkti palapines iš mūsų siūlomų skirtingų aliuminio bei plieno konstrukcijų. Svetainėje tai pat rasite pavėsinių, sulankstomų stalų ir reklaminių vėliavų.