Viamax ViamaxViamax Regbis tai tinklapis apie populiarų komandinį žaidimą regbį. Regbis tai kontaktinė sporto šaka atsiradusi Didžiojoje Britanijije, XIXa. Sporto šakos tikslas yra nugabenti kamuolį į varžovų plotą arba įmušti į varžovų vartus.
Kenguros KengurosDžiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad 2016 m birželio 17-20 dienomis Rygoje jau ketvirtąjį kartą vyks seminaras Kangoo Power (Basic program) Kangoo Boot Camp (fiziškai stipresnė treniruotė, kurią taip pat vesime ir lauke) ir Naujovė Kangoo Discovery (Programa skirta darbui su vaikučiais) naudojant Kangoo Jumps šokliukus. Išduosime dviejų metų tarptautinį sertifikatą “Silver Instructor” kuris suteiks Jums galimybę mokyti visoje Europoje. Batus ir kitą inventorių duodame.
Padel Tenisas Padel TenisasPadel Tenisas - puslapis, skirtas Padelio teniso mėgėjams ir entuziastams, kuriame pateikiama visa informacija apie Lietuvos Padelio teniso renginius ir taip pat šiek tiek užsienio naujienų.
Tailando boksas Tailando boksas Sportuoti MuayThai mūsų klube verta, nes: įgysite daugiau pasitikėjimo savimi; tapsite stipresni, drasesni ir greitesni; išmoksite apsiginti save ir savo draugus; surasite naujų draugų; įgytas žinias galėsite pritaikyti MuayThai varžybose; pakeisite aplinką ir trumpam užmiršite kasdieninius rūpesčius; mažiau laiko praleisite prie kompiuterio/televizoriaus; galėsite poilsiauti MuayThai stovyklose; po treniruočių jausitės žvalesni;
Fitnesas 24 Fitnesas 24Svetainė apie fitneso, kultūrizmo treniruotes, savo kūno pažinimą, sveika mitybą ir sporto papildus. Sužinosite kaip taisyklingai sportuoti, maitintis, kad palaikytumėte gerą savijautą, žvalumą ir nepatirtumėte traumų.