Asmeninės emocijų paleidimo konsultacijos, teta gydymas Asmeninės emocijų paleidimo konsultacijos, teta gydymasAsmeninės emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu, teta gydymas. Emocijų paleidimas, emocijų valdymas, savęs pažinimas, teta bangos, teta metodas. Emocijų paleidimo ir teta sesijų metu dirbama su tokiomis temomis kaip jausmai, emocijos, santykiai, darbas, sveikata. Jeigu norite pagerinti gyvenimo kokybę, išsilaisvinti nuo senų emocinių ir mentalinių problemų, kviečiu užsiregistruoti į emocijų paleidimo konsultaciją Kaune ar internetu.
Mackevičių odontologijos klinika Mackevičių odontologijos klinikaViena pažangiausių odontologijos klinikų Lietuvoje. Tai yra šeimos klinika teikianti odontologijos paslaugas ne tik lietuvos, bet ir užsienio klientams.
Skinland - dermatologijos paslaugos Skinland - dermatologijos paslaugosViena iš pažangiausių dermatologijos klinikų Lietuvoje. Filialai įsikūrę Vilniuje ir Kaune.
Neauga-barzda Neauga-barzdaJei tau 30m. ir vis dar neauga barzda.Yra naturalus budas paskatinti jos augima.
Ortopedijos technikos centras Idemus Ortopedijos technikos centras IdemusOrtopedų-traumotologų, kraujagyslių chirurgų konsultacijos, protezų gamyba, ortopedijos prekės
Kompresinės kojinės SIGVARIS Kompresinės kojinės SIGVARISInformaciją apie kojų venų ligas, jų profilaktikai bei gydymui skirtas kompresines kojines
Meleda Odontologijos Klinika Vilniuje Meleda Odontologijos Klinika VilniujeModerni odontologijos klinika Vilniuje, įsikūrusi Viršuliškėse. Mūsų daktarai siekia suteikti geriausią paslaugų kokybę. Švelniai ir nuoširdžiai rūpinames kiekvienu pacientu.
Sveikatos tyrimai Sveikatos tyrimaiNetradicinė medicina: biorezonansinis tyrimas ir organizmo valymas, profilaktinis sveikatos patikrinimas, profesionali gydytojo konsultacija, antiparazitinis gydymas ir profilaktika
BX Minerals - mineralinės kosmetikos el. parduotuvė BX Minerals - mineralinės kosmetikos el. parduotuvėBX Minerals – tai mineralinė kosmetika, kuri idealiai maskuoja bei tausoja odą. Jos sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų, todėl ji lengvai padengia odą bei sukuria idealų makiažą.
BX Minerals - natūralaus grožio pasaulis... BX Minerals - natūralaus grožio pasaulis...BX Minerals nepalieka kaukės efekto kaip dauguma skystų makiažo pagrindų. Originali formulė leidžia puikiai užmaskuoti trūkumus, bei leidžia odai kvėpuoti. Rezultatas – spindinti sveika oda ir natūralus makiažas išliekantis visą dieną.