Pasiplaukiojimai laivais Kaune, laivų nuoma, reguliarios kelionės Pasiplaukiojimai laivais Kaune, laivų nuoma, reguliarios kelionėsPasiplaukiojimai laivais Kaune, laivų nuoma, šventės laive, pažintinės kelionės Nemunu, Nerimi ir Nevėžiu. Užsakomosios ir reguliarios kelionės laivais Perlas ir Kaunas. Daugiau informacijos: www.nemunastravel.lt, info@nemunastravel.lt, mob.:+370 60986020
Vežu į Angliją | Keleivius ir siuntas vežu į Angliją kasdieną Vežu į Angliją | Keleivius ir siuntas vežu į Angliją kasdienąKiekvieną dieną vežu į Angliją iš visos Lietuvos keleivius ir siuntas mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04348, +445601564237. Vežu į Angliją ir į Londoną kasdien žmones, bagažą, siuntas, nuo durų iki durų. Kasdieną iš Anglijos į Lietuvą
NAUJAMETINIS KRUIZAS RYGA-STOKHOLMAS-RYGA NAUJAMETINIS KRUIZAS RYGA-STOKHOLMAS-RYGAĮ Kruizą šiemet galima išvykti dvi dienas 30 ir 31 gruodžio Kaina nuo 102 Eur asmeniui. Į kainą įskaičiuota: kruizinė kelionė Riga – Stokholmas – Riga su vieta pasirinktos klasės kajutėje, pramoginė programa kelionės metu, šventinė vakarienė ir gėrimų kuponai. Išvykstant 30 gruodžio, Naujųjų metų sutikimo šventė vyksta grįžtant, išvykstant 31 diena Naujieji laive su visu triukšmu pasitinkami keliaujant į priekį, o poilsis grįžtant.
Baidarių nuoma Legų kaime Baidarių nuoma Legų kaimeBaidarių nuoma Legų kaime – plaukimas baidarėmis Šventosios upe ir Jaros upe, stovyklavietės nuoma, mobili pirtis.
Krovinių transportavimo paslaugos Krovinių transportavimo paslaugosTransportuojame gėles, maisto produktus, išskirtinių formų ir dydžių krovinius ir kitas prekes. Mūsų profesionalūs vežėjai garantuos saugią kelionę, o esant reikalui galime suteikti kroviniui papildomą draudimą.
Pramogos vaikams ir paaugliams Pramogos vaikams ir paaugliamsOrganizuojamos atostogos, pramogos vaikams ir paaugliams: gimtadienis, stovyklos.
walkablevilnius.com walkablevilnius.comIs it just us, or are you already planning a weekend trip? Get to know Vilnius from within.
Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKS Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKSTiek tarpmiestiniai, tiek tarptautiniai maršrutai gali būti išpildyti su TOKS. Svetainėje pateikiame informaciją, ką turėti omenyje renkantis mūsų autobusus, nesvarbu, ar važiuojate iš Kauno į Vilnių, ar į Vokietiją. Taip pat siūlome Airport Express paslaugas.
Aerodream – sodyba renginiui, konferencijai, vestuvėms ir poilsiui Aerodream – sodyba renginiui, konferencijai, vestuvėms ir poilsiuiSodybos nuoma įvairaus pobūdžio renginiams, vestuvėms, konferencijos ir poilsiui. Privati teritorija, pobūvių salė, konferencijų salė, apgyvendinimas, maitinimas, nameliai poilsiui
Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmas Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmasVilnius Exploring Team paslaugos: 1. Ekskursijos Vilniuje, Trakuose, Kaune, Kryžių kalnas, Kuršių Nerijoje, 2. Pervežimo paslaugos 3. Pasitikimas Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostose 4. Edukacinė pamoka ir degustacija „Kibinų kelias“ ( Trakai) 5. Skrydžiai oro balionu, parasparniu virš Vilniaus ir Trakų (Ir Vilniuje ir Trakuose); pasiplaukiojimas jachta (Trakai)