www.zaliojistotele.lt www.zaliojistotele.ltBaidarių nuoma- palukimas baidarėmis Šventosios upe, sodybos nuoma, organizuojami įmonių renginiai, seminarai, gimtadienio idejos, krikštynos, stovyklos vaikams. Namelių nuoma, poilsis dviems, nameliai dviems, sodyba iki 50 miegamų vietų, pirties nuoma, kubilo nuoma, stovyklavietės.
Gamtos Pėdsakai - Aktyvus Poilsis ir Kelionės į Kalnus Gamtos Pėdsakai - Aktyvus Poilsis ir Kelionės į KalnusKeliauti - tai gyventi. Siekdami patirti gyvenimą, organizuojame įvairias keliones į kalnus ir žygius gamtoje, keliones į Gruziją, Islandiją ir kitas šalis.
Kelionių organizatorius UAB „ESA BALTIC“ Kelionių organizatorius UAB „ESA BALTIC“Ieškote įdomių team building idėjų ar kelionių krypčių savo kolektyvui? Kviečiame atsitraukti nuo pabodusių turistinių vietų ir išbandyti naujas, nematytas vietoves Lietuvoje ar užsienyje. Susisiekite su mumis ir kartu suplanuosime jūsų įmonei, organizacijai ar kitai grupei pačią įsimintiniausią kelionę!
Kelionių organizatorius UAB „ESA BALTIC“ Kelionių organizatorius UAB „ESA BALTIC“Organizuojame keliones į ūkio parodas, taip pat pažintines, mokomąsias, komercines ir kitokias agrokeliones, skirtas ūkininkams, koorporatyvams ir visiems besidomintiems įvairiomis agrosritimis. Pasirūpinsime viskuo, kad jūsų kelionė būtų sklandi ir įsimintina. Kreipkitės jau šiandien!
KELIONĖ AUTOBUSU KELIONĖ AUTOBUSUKelionės po Lietuvą autobusu vykdomos pagal užsakymą. Pažintinės kelionės autobusu po Lietuvą moksleiviams, vaikams, jaunimui bei senjorams vykdomos naudojant autobusų nuoma Vilniuje ir keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje.
Sodyba VARNUPĖ Sodyba VARNUPĖSodyba „Varnupė“: sodybos nuoma šventėms ir renginiams, salės nuoma, kambarių nuoma, maistas šventės metu, mobilus baras, pirtis, sūkurinė vonia („jacuzzi“), lauko pramogos.
Poilsis Nidoje Jelita viešbutis Poilsis Nidoje Jelita viešbutisUrbo kalno apačioje esantis fachverko stiliaus viešbutis „Jelita“ svečių laukia erdviuose apartamentuose su atskirais vonios kambariais, mediniais baldais ir nemokamu belaidžiu internetu. Kai kuriuose kambariuose yra jaukūs židiniai ir balkonai – puiki vieta popietiniam poilsiui. Viešbutyje itin mėgsta apsistoti šeimos, kadangi esama apartamentų su dviem atskirais kambariais.
Lietuva - Anglija - Lietuva Nuo Durų Iki Durų Lietuva - Anglija - Lietuva Nuo Durų Iki DurųIeškote, kas galėtų parvežti jūsų turimus daiktus IŠ ar į LONDONĄ? SIUNTŲ BITĖ jums padės! Gabename siuntas, smulkius krovinius, motociklus, buitinę techniką, baldus, statybines medžiagas, taip pat teikiame ir tarptautinio perkraustymo paslaugas. Paimame ir pristatome siuntas nuo durų iki durų! Galite būti tikri, kad kelionės metu siuntos turinys nenukentės nuo temperatūros svyravimų ar drėgmės. Siuntų pervežimo kaina nuo 25 Eur, krovinių nuo 40 Eur
superbaidares.lt superbaidares.ltSiūlome baidarių nuoma su transportavimu ir pilnu inventoriumi. Turime vienviečių. dviviečių ir triviečių baidarių.