Kemperija – kemperių nuoma ir pardavimas Kemperija – kemperių nuoma ir pardavimasUAB “Kemperija” veikla - turistinių automobilių (kemperių) ir gyvenamųjų priekabų nuoma bei pardavimas. UAB „Kemperija“ padeda išsirinkti kelionės lūkesčius atitinkantį kemperį. Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir visada komfortiškai.
Vežame Lietuva Anglija Lietuva Vežame Lietuva Anglija LietuvaNuvežame Jūs, Jūsų gyvuną ar siūntini maršrutų Lietuva Anglija Lietuva saugiai ir laiku! MB Sprinter patogus mikriukai, kvalifikuoti, malonūs ir patikimi vairuotojai.
Siuntos į Norvegiją ir Švediją Siuntos į Norvegiją ir ŠvedijąSaugus ir patikimas siuntų gabenimas: Lietuva - Švedija - Norvegija. Keleivių, siuntinių, negabaritinių krovinių gabenimas į Švediją, Norvegiją ir atgal.
Ekspres pervežimaiRėmėjų nuoroda Ekspres pervežimaiMB "Legtal code" veikia nuo 2015 metų, tai yra nedidelė įmonė, kuri teikia ekspres krovinių pervežimo paslaugas, jauna, tačiau atvira naujiems pasiūlymams, užtikrinanti saugų ir savalaikį krovinių pristatymą. Siekiame užsitarnauti klientų pasitikėjimą ir nuolatinį bendradarbiavimą. Vežami kroviniai yra drausti, taip pat teikiame krovinių ekspedijavimo bei tarptautinio perkraustymo paslaugas.
Skrydžiai į Paryžių Skrydžiai į ParyžiųPigių lėktuvo bilietų paieška internetu skrydžiui į Paryžių.
Vietuvos vietovių vaizdai iš paukščio skrydžio Vietuvos vietovių vaizdai iš paukščio skrydžioFilmuota medžiaga apie Lietuvos miestus ir miestelius bei gamtos vaizdai.
Valdo kemperiai Valdo kemperiaiKemperių nuoma. Keliaujame patys ir padedame kitiems.
Vežu į Angliją | Keleivius ir siuntas vežu į Angliją kasdieną Vežu į Angliją | Keleivius ir siuntas vežu į Angliją kasdienąKiekvieną dieną vežu į Angliją iš visos Lietuvos keleivius ir siuntas mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04348, +445601564237. Vežu į Angliją ir į Londoną kasdien žmones, bagažą, siuntas, nuo durų iki durų. Kasdieną iš Anglijos į Lietuvą
Krovinių transportavimo paslaugos Krovinių transportavimo paslaugosTransportuojame gėles, maisto produktus, išskirtinių formų ir dydžių krovinius ir kitas prekes. Mūsų profesionalūs vežėjai garantuos saugią kelionę, o esant reikalui galime suteikti kroviniui papildomą draudimą.
Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKS Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKSTiek tarpmiestiniai, tiek tarptautiniai maršrutai gali būti išpildyti su TOKS. Svetainėje pateikiame informaciją, ką turėti omenyje renkantis mūsų autobusus, nesvarbu, ar važiuojate iš Kauno į Vilnių, ar į Vokietiją. Taip pat siūlome Airport Express paslaugas.