Laisvalaikio dovanos - Dovanok įspūdžius! Laisvalaikio dovanos - Dovanok įspūdžius!2006 m. startavusi www.laisvalaikiodovanos.lt yra e-parduotuvė, kurioje galima įsigyti originalių įspūdžio dovanų, teikiančių neišblėstamus ir nedulkančius prisiminimus. Pristatoma per 1 darbo dieną.
Grožio dovanos Grožio dovanosGrožis, dovanos, dovanų čekiai, kosmetikos, masažai, kūno procedūros
JIJI - kojinės, pėdkelnės, kelnaitės, naktinukai, dovanos JIJI - kojinės, pėdkelnės, kelnaitės, naktinukai, dovanosJIJI ir Išdykėlė yra originalaus apatinio trikotažo ir aksesuarų e-parduotuvės. Asortimentą sudaro apatinis trikotažas, kojinės, pėdkelnės, viso kūno kojinės, kelnaitės, marškinėliai, naktinukai, bikiniai, šventinė apranga, dovanos, aksesuarai - taipogi dideli dydžiai XL, XXL, XXXL.
Rankdarbiai. Rankų darbo gaminiai. Rankdarbiai. Rankų darbo gaminiai.Sigitos rankdarbiai gali jums pasiūlyti originalius: karolius, kaklo papuošalus, žiedus, apyrankes, audeklus, seges, sagtis, diržus, sagas, karolius bei auskarus.
Dovanos vaikams Dovanos vaikamsDovanos vaikams - tai internetinė parduotuvėlė, kurioje rasite: lavinančių, ugdančių, linksmų ir net ekstremalių pramogų; nuostabių rankų darbo žaislų ir žaidimų; mielų vaikų kambario interjero smulkmenų.
Skanios gėlės Skanios gėlėsGražios, ryškios ir skanios puokštes ir kompozicijas iš saldainių kiekvienam gyvenimo atvejui Jums, Jūsų artimiesiems, draugams ir partneriams. Tokia dovana ne tik pakels nuotaiką, bet ir pagražins rimto dizaino patalpas (ofisą, posėdžių sales, restoranus), taip pat maloniai papildys jaukią namų aplinką.
„Baltas angelas“ „Baltas angelas“„Baltas angelas“ - ieškantiems išskirtinumo ir originalumo! Įvairios dovanos - nuo mielų smulkmenų iki vienetinių autorinių darbų, sukurtų iš odos, veltinio, stiklo, šamoto. Originalus dovanų pakavimas! Pagalba vestuvininkams! Aplakysime brangius Jums žmones bet kurioje Lietuvos vietoje ir įteiksime jiems dovaną. Belieka ją išrinkti mūsų internetinėje parduotuvėje...
DovanuKuponai.com DovanuKuponai.comEgzotiškos dovanos internetu, arbatos ceremonijos, taikos pypkės ritualas, šokolado ceremonija ir kt.
Rankų darbo papuošalai ir kitos dovanos Rankų darbo papuošalai ir kitos dovanosSvetainėje www.doviles.lt rasite išskirtinių rankų darbo papuošalų, pagamintų iš įvairių medžiagų - pusbrangių akmenų, kristalų, polimerinio molio. Iš plataus asortimento galėsite išsirinkti labiausiai jūsų stilių bei nuotaiką atitinkantį papuošalą. Čia taip pat rasite originalių idėjų dovanoms - knygų skirtukai, plaukų sagės, rašikliai.
Suvenyriniai numeriai Suvenyriniai numeriaiProjektas vardiniainumeriai.lt siūlo Jums unikalią galimybę užsisakyti vardinį numerį pagamintą pagal šiuolaikines technologijas, naudojant vieno garsiausių Europoje automobilinių numerių įrangą bei medžiagas. Garantuojame aukščiausią produkcijos kokybę, atitinkančią visus šiuolaikinius techninius ir ekologiškus standartus. Padarykite dovaną sau ir savo draugams ir užsisakykite vardinius suvenyrinius numerius su Jūsų pasirinktu tekstu.