BananaCar.LT BananaCar.LT„BananaCar“ – projektas, skirtas tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonės, kurių bendras tikslas – keliauti. Sistema suteikia galimybę rasti reikiamą maršrutą ar patikimą pakeleivį (vairuotoją arba keleivį).
Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmas Vilnius Exploring Team – turai po Lietuvą, pervežimai, verslo turizmasVilnius Exploring Team paslaugos: 1. Ekskursijos Vilniuje, Trakuose, Kaune, Kryžių kalnas, Kuršių Nerijoje, 2. Pervežimo paslaugos 3. Pasitikimas Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostose 4. Edukacinė pamoka ir degustacija „Kibinų kelias“ ( Trakai) 5. Skrydžiai oro balionu, parasparniu virš Vilniaus ir Trakų (Ir Vilniuje ir Trakuose); pasiplaukiojimas jachta (Trakai)
Lietuva - Anglija - Lietuva Nuo Durų Iki Durų Lietuva - Anglija - Lietuva Nuo Durų Iki DurųIeškote, kas galėtų parvežti jūsų turimus daiktus IŠ ar į LONDONĄ? SIUNTŲ BITĖ jums padės! Gabename siuntas, smulkius krovinius, motociklus, buitinę techniką, baldus, statybines medžiagas, taip pat teikiame ir tarptautinio perkraustymo paslaugas. Paimame ir pristatome siuntas nuo durų iki durų! Galite būti tikri, kad kelionės metu siuntos turinys nenukentės nuo temperatūros svyravimų ar drėgmės. Siuntų pervežimo kaina nuo 25 Eur, krovinių nuo 40 Eur
Mano Spa - kubilas ir pirtis ant ratų Molėtuose/Utenoje Mano Spa - kubilas ir pirtis ant ratų Molėtuose/UtenojeMobilaus kubilo su Jacuzzi ir mibilios pirties nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose. SPA atkeliauja pas jus į namus ar sodybą!