Dovanos artimui ir verslo partneriui Dovanos artimui ir verslo partneriuiKurdami skirtingus dovanų krepšius, visuomet galvojame, ar būtumėm laimingi patys, gavę tokią dovaną? Mūsų kruopščiai atrinkti gurmaniški produktai atkeliauja tiesiai iš saulėtos Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Belgijos, Vokietijos. Dauguma jų yra rankų darbo ir pasakoja įdomias istorijas. Dovanų krepšys nėra masinės gamybos produktas – kiekvienam iš jų yra skiriamas išskirtinis dėmesys bei rankų šiluma.
Dovanų Šalis Dovanų Šalis„Dovanų Šalis“ – tai el. parduotuvė, kurios asortimentą sudaro įvairių rūšių linksmos,originalios, smagios bei verslo dovanos. Galime pasiūlyti itin platų dovanų pasirinkimą: vyrams, moterims, vaikams, jaunimui, kolegoms, giminaičiams, artimiems draugams ir, žinoma, sau! Už „Dovanų Šalies“ vairo – jaunas, humoro jausmo nestokojantis ir nuolat pasiruošęs Jums padėti kolektyvas. Mūsų tikslas yra nudžiuginti visus, kurie dovanas renkasi www.dovanusalis.lt.
GražiDovana.lt GražiDovana.ltOriginalios dovanų idėjos merginai, vaikinui ar porai.
Tapyba ant šilko Tapyba ant šilkoDizainerės rankų darbo tapyti šilkiniai aksesuarai: skarelės, šalikėliai, kaklaraiščiai, drabužiai, suknelės, paveikslai, dovanos moterims.
Gourmet Fans - gardumynai ir skanios dovanos Gourmet Fans - gardumynai ir skanios dovanosKviečiame apsilankyti! Mūsų parduotuvėlėje rasite įvairių gardėsių - graikinių riešutų bei migdolų šokolade iš Prancūzijos, organiškų rankų darbo šokoladų su netikėtais vaisių, uogų ar prieskonių priedais iš Škotijos, originalios koncepcijos arbatos 'Stick Tea' iš Italijos, netikėtų skonių derinių angliškų "Old Colonial" ir "Suffolk Maid" čatnių ir garstyčių, prieskoninių druskos dribsnių "Sabors de sa Terra" iš Ispanijos bei daug kitų originalių produktų. Dauguma mūsų siūlomų produktų puikiai tinka ir kaip dovanėlė artimam žmogui. Mūsų svetainėje rasite ir prekybos įmonėms skirtą puslapį. Iki susitikimo!
ciataigeras.lt - Dovanos, originalios prekės ciataigeras.lt - Dovanos, originalios prekėswww.ciataigeras.lt - Internetinė parduotuvė, kurioje parduodamos įdomios prekės, originalios dovanos, kurias pamatę pagalvojome „Čia tai geras!”. Prekes mes išrenkame patys, nemažai jų kitur Lietuvoje nerandama.
Dovanos DovanosDovana mokytojui. Kiekvienais metais prieš vasaros atostogas mokykla švenčia ilgai lauktą ir puikią šventę – mokslo metų pabaigą. Vaikams ir patiems mokytojams tokia galimybė įkvėpti su palengvėjimu tampa tikra sielos atgaiva. Pagaliau moksleiviai galės atiduoti atsibodusius vadovėlius bibliotekai, užmiršti apie juos ištisus tris mėnesius, o mokytojai neleis savo laiko ties sąsiuviniais ir žurnalais, bet paskirs vasaros laiką sau, mylimiesiems.
Šokolado Paštas Šokolado PaštasKas, jei galėtum užsiprenumeruoti staigmeną? Tokią, kuri priverstų tave nusišypsoti. Kiekvieną mėnesį. Ar norėtum pasisaldinti savo gyvenimą?