Chrysler servisas Chrysler servisasUždaroji akcinė bendrovė “Žygintas” įkurta 1992 m. 1998 metais pradėta prekiauti naujomis ir naudotomis automobilių detalėmis. Nuo 2000 m. prekiauta tik Crysler detalėmis. 2002 metais įkurtas automobilių remonto servisas orientuotas į Chrysler, Dodge ir Jeep automobilius. Šiuo metu automobilių remonto servise be minėtų Crysler, Dodge ir Jeep remontuojami ir aptarnaujami ir kitų gamintojų automobiliai ir mikroautobusai.
Panelių meistrai Panelių meistraiRemontuojame, restauruojame automobilių prietaisų paneles, oro pagalves (airbag). Darom tiuningą.
Mobili ratų taisykla Mobili ratų taisyklaVisi padangų montavimo ir remonto darbai atliekami vietoje su spec. įranga sumontuota mūsų mikroautobuse. Automobilių ir sunkvežimių užvedimas spec. įranga išsikrovus akumuliatoriui.
Kėbulo remontas ir kita! Kėbulo remontas ir kita!www.autobroliai.com - kėbulo remontas, dažai, dažymas, poliravimas, geometrijos atstatymas, buferių remontas, dažų parinkimas, suvirinimas, lyginimas, paruošimas, draudiminių įvykių įvertinimas, bei kitos paslaugos susijusios su automobiliais.
Kalotės autoservisas Kalotės autoservisasNaudodami šiuolaikinę, nuolat atnaujinamą kompiuterinę diagnostinę įrangą, sparčiai ir efektyviai diagnozuojame jūsų automobilio gedimus nepriklausomai nuo to, ar jūsų automobilis yra aprūpintas benzininiu, dyzeliniu varikliu, ar hibridine pavara.
Autoservisas Route 67 Autoservisas Route 67Autoservisas “Route67 įkurta 2009 metais Vilniuje, teikia visas paslaugas nepriekaištingam Jūsų automobilio veikimui. Esame savo srities profesionalai, pasiruošę lanksčiai reaguoti į mūsų klientų poreikius - nuo paprastos kasdienės automobilio priežiūros iki išskirtinių paslaugų suteikiant galimybę viskuo pasirūpinti mums.
Valpavita - automobilių servisas Klaipėdoje Valpavita - automobilių servisas KlaipėdojeValpavita- automobilių servisas Klaipėdoje teikia šias paslaugas: automobilio patikra prieš techninę apžiūrą, kompiuterinė automobilio diagnostika, variklio diagnostika ir remontas, važiuoklės diagnostika ir remontas, transmisijos diagnostika ir remontas, tepalų keitimas.
Transigva TransigvaAutomobilių restauravimo bei remonto paslaugas - būtent tai suteikia įmonė Transigva, išspildanti klientų poreikius, susijusius su gedimais, dalių keitimu. Įmonė specializuojasi tiek tvarkydami lengvuosius automobius, tiek sunkvežimius.
Kėbulų lyginimas.LT Kėbulų lyginimas.LTAutomobilio kėbulo lyginimas be dažymo Vilniuje. Meninis kėbulo lyginimas. Pašaliname smulkius ir didelius kėbulo defektus nepažeisdami paviršinės lako dangos per kelias valandas. Išsaugokite originalią automobilio spalvą ir kėbulo vientisumą, taupykite laiką ir pinigus.