Margučiai, UAB Margučiai, UABPrekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika. Chemikalų purkštuvų techninė apžiūra ir remontas. Vienintelis oficialus "AKPIL" ir "JAR-MET" gamintojų atstovas Lietuvoje. Panevėžio raj., Miežiškių sen., Margučių k.
EWA.LT - žemės ūkio technika Jūsų ūkiui! EWA.LT - žemės ūkio technika Jūsų ūkiui!ewa.lt – žemės ūkio technikos prekyba ir servisas. East West Agro, įmonė tai žemės ūkio technikos įmonė, kuri parduoda naują ir dėvėtą techniką. Pas mus yra: Kombainai, Traktoriai, Krautuvai, Plūgai, Sėjamosios, Grūdų sandėliavimo bokštai, Grūdų džiovyklos, Šienapjovės, Grėbliai, žemės dirbimo technikos servisas ir atsarginių dalių parduotuvė kurioje didelis skirtingų gamintojų dalių pasirinkimas. Maloniai kviečiame apsilankyti ewa.lt internetiniame tinklalapyje!
PGM Technika PGM TechnikaPadangos kombainams, traktoriams, priekaboms. pgm technika: aukščiausios kokybės padangos, kurios leis jūsų technikai išnaudoti visas jos galimybes. Žemės ūkis ir jo darbai taps dar malonesni. Traktoriai, priekabos, kombainai ar net žolipajovės sunkumų mums nesukelia, tik užsukite į mūsų sveitainę www. Pgmtechnika. Lt ir išsirisinksite pageidaujamas padangas žemės ūkio technikai.
Agroteksas, Japoniški mini traktoriai Agroteksas, Japoniški mini traktoriaiAgroteksas, mažai naudoti, geros būklės Japoniški mini traktoriai. Visi Mini traktoriukai KUBOTA, YANMAR, ISEKI, MITSUBISHI, HINOMOTO, SHIBAURA su žemės dirbimo freza. Platus pasirinkimas Naujų mini traktorių priedų: Alyvos, kablys priekabos, akumuliatoriai, ir kt... Sodo technika: žoliapjovės, šienapjovės, kultivatoriai, plūgai ir kt... Atvykite į Japoniškų Traktorių centrą Utenoje, adresu Stoties g. 30, Utena. ir mūsų specialistai, padės Jums išsirinkti tinkamiausia žemės ūkio technika.
www.SmeliavimoDarbai.lt www.SmeliavimoDarbai.ltLengvųjų automobilių ,sunkvežimių, puspriekabių, motociklų, keturračių, dviračių detalių ir kėbulo smėliavimas. Žemės ūkio ir statybinės technikos. Metalinių konstrukcijų, vartų, tvorų, statybinių konstrukcijų, laiptų, turėklų, balkonų, stogelių, interjero įrangos iš metalo smėliavimas. Fasadų, stogų, raudonų plytų statinių, interjero detalių smėliavimas. Medienos valymas nuo dažų, lako bei jos sendinimas suteikia apdorotam paviršiui unikalią išvaizdą. Su smėliapūte dirbame ir išorėje, ir patalpų viduje, todėl galima paprastai išvalyti netransportuojamus daiktus. Be to, transportuojamus objektus galime išsivežti, išvalyti ir vėl Jums pristatyti. Darbus galime atlikti nedarbo valandomis ir savaitgaliais.
Kajovika, UAB Kajovika, UABPrekyba Belarus firmos traktoriais, servisas, prekyba išsimokėtinai.
Agri - technika ir paslaugos ūkiui Agri - technika ir paslaugos ūkiuiLietuvoje parduodamos žemės, miško ir sodo technikos bei padargų skelbimai. Technikos nuoma, žemės ūkio ir kt. paslaugos.
Agropara, UAB Agropara, UABKratytuvai ir krautuvai. Pašarų ruošimo technika, presai, šienapjovės, rinktuvai. Prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika, traktoriai ir kombainai.