Vaikų vasaros stovykla Kovinis ežiukas Vaikų vasaros stovykla Kovinis ežiukasKovinis ežiukas tai vaikų vasaros stovykla skirta 12-18 metų vaikinams ir merginoms. Ši sukarinta stovykla tai nuotykių ir linksmų akimirkų kupina vasara.
Stovykla Šilelis Stovykla ŠilelisVaikų poilsio stovykla nuo 7 iki 15 metų. Stovyklos trukmė 10 dienų. Jauki aplinka, sportiniai žaidimai, miškas.
vaikuatostogos.lt vaikuatostogos.ltVaikų ir jaunimos stovyklos Letuvoje ir užsienyje. Užsienyje: Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Lietuvoje: sukarinta išgyvenimo, išgyvenimo po ežerus pajūryje, platelių, lyderio įgūdžių ugdymo.
Žalieji turistai Žalieji turistaiLietuvos jaunųjų gamtininkų centro gamtinio - turistinio profilio vaikų ir jaunimo sambūris.
Mingės kaimo sodyba Mingės kaimo sodybaPrie pat Minijos upės įsikūrusi sodyba skirta poilsiui ir laisvalaikio praleidimui.
Vasaros stovyklos gamtoje Vasaros stovyklos gamtojeVasaros stovyklos gamtoje suaugusiems ir vaikams, vasaros stovyklos - seminarai.
Stovyklos vaikams Stovyklos vaikamsPrasideda moksleivių atostogos, vaikams nebereikia eiti į mokyklą, suagusieji suka galvas dėl vaikų užimtumo. Ar sėdėjimas prie televizoriaus ar kompiuterio yra pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas? Mes siūlome kitą išeitį - leisti vaikams dalyvauti vasaros stovykloje. Čia vaikai ne tik ilsėsis bet ir aktyviai bendraus su savo bendraamžiais. Vasaros stovykla organizuojama bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-ąja rinktine.