Virtualių turų pasaulis Virtualių turų pasaulisNemokamas internetinis virtualių turų kūrėjas. Galite sukurti savo virtualią ekskursiją, ir dalintis kur jūs gyvenate, arba kur buvote. Pamatykite realų pasaulį virtualiai ir žiūrėkite kur kiti gyvena.
Keleivių pervežimas iš Klaipėdos į Rygos, Kauno ir Vilniaus oro uostus Keleivių pervežimas iš Klaipėdos į Rygos, Kauno ir Vilniaus oro uostusVežame keleivius iš Klaipėdos į Rygos, Kauno ir Vilniaus oro uostus ir atgal. Pageidaujant paimame iš namų. Keleiviai vežami naujais, patogiais mikroautobusais.
Žemaitis veža - kelionės į Angliją. Žemaitis veža - kelionės į Angliją.Kiekvieną savaitę, patogiu mikroautobusu, vežame keleivius iš visos Anglijos ir kitų Europos šalių, į Lietuvą bei atgal. Taip pat, saugiai ir patikimai gabename įvairius siuntinius, automobilius, motociklus, laivus ir kita technika už mažiausia kainą.
Kas važiuoja? Kas važiuoja?Portalas visiems, kurie ieško kas važiuoja iš vieno miesto į kitą. Labai pravartu keliaujantiems studentams, kurie gali susirasti pakeleivių arba žmonių, kurie juos pavežtų. Paprastas puslapio dizainas ir paieška leidžia greitai surasti keliaujančius ta pačia kryptimi, o paprastas skelbimo įdėjimas leis mažiau nei per minutę paskelbti apie savo kelionę. Facebook paremtas prisijungimas leidžia negaišti laiko registracijoms, bei užtikriną, jog skelbimai yra parašyti realių žmonių.
Šeimos kelionės Šeimos kelionėsIšsamūs straipsniai iš šeimos kelionių. Naudingi patarimai Keliaujantiems. Naudinga informacija keliaujantiems automobiliu.
Bendražygiai.lt - Atrask pasaulį kartu su naujais bendražygiais! Bendražygiai.lt - Atrask pasaulį kartu su naujais bendražygiais!Bendražygiai.lt - tai naujas, nekomercinis projektas, siekiantis suburti aktyvią savarankiškų keliautojų bendruomenę. Pabandykime kartu susikurti kokybiškai naują virtualią erdvę, kurioje kiekvienas galėtų dalintis savo kelionių įspūdžiais, nuotraukomis, patarimais, kurti tinklaraščius ar diskutuoti forumuose. Ir visa tai daryti vienoje vietoje - Bendražygiai.lt!
Autobusų nuoma - Neorima, UAB Autobusų nuoma - Neorima, UABKomfortabilių Neoplan autobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir Europą.
Kelionių portalas MyTrips.lt Kelionių portalas MyTrips.ltNorime pristatyti Jums naują, interaktyvų ir linksmą kelionių portalą MyTrips.lt keliautojams ir kelionių mėgėjams. Malonia prašome užsukite nuoroda: mytrips.lt.
Autobusų nuoma Autobusų nuomaVilmos Omilevičienės įmonė teikia keleivių pervežimo paslaugas tarptautiniais ir vietiniais maršrutais.