WiseTeam - Lanksti projektų valdymo sistema WiseTeam - Lanksti projektų valdymo sistemaWiseTeam – lankstus sprendimas Jūsų įmonės projektų valdymui.Sistema visuomet pateiks aktualią informaciją apie Jūsų projektų būseną ir leis greitai priimti teisingus sprendimus.
Informacija šviesos greičiu Informacija šviesos greičiuPuslapyje pateikiama informacija apie optinį ryšį.Aprašomi optiniai kabeliai,optinio kroso dėžutės,FTTH sistemos,Optikos tvarkymo elementai,optiniai prietaisai,reflektometrai,galios matuokliai,šviesos signalo šaltiniai,movos,įrankiai,optikos virinimas.Vidaus ir lauko optikos paskirstymo dėžutės ir sujungimo spintos.Kabelių pratraukimo sistemos,kabelių įpūtimo sistemos.Telekomunikaciniai šuliniai.
USB jungtys ir standartai USB jungtys ir standartaiSvetainė dedikuota populiariausiai visų laikų IT pasaulio jungčiai- jos didenybei USB. Nekomercinis u USB standartu susijusių naujienų ir informacijos, kuri nuolat kinta resursas.
Apple produkcijos naujienos Apple produkcijos naujienosiphone, ipod, apple produkcijos naujienos, apžvalgos ir t.t.
Inshop.lt Inshop.ltPalygink kainas. Fotoaparatai ir Vaizdo kameros, Nešiojami kompiuteriai, Vyriški ir moteriški kvepalai, Mobilūs telefonai, Planšetiniai kompiuteriai, Technika ir elektronika, Televizoriai, Vaizdo kameros ir fotoaparatai
x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimai x24.lt - unikalūs Hostingo ir SSD VPS serverių sprendimaiPaslaugas tiekiame itin greituose serveriuose su SSD diskais. Mūsų SSD VPS serveriai yra iki 550MB/s spartos ir 136 kartus didesnio našumo nei paprasti VPS serveriai. Mūsų serveriai užtikrins greitį, stabilumą ir garantuotus resursus.
Nesiojami kompiuteriai Nesiojami kompiuteriaiNešiojami kompiuteriai | nesiojami.lt -patikimi kompiuterių ekspertai, nešiojami kompiuteriai ir jų dalys internetu pigiau. Sony vaio kompiuteriai.
StarHost.lt StarHost.ltKompiuterinės įrangos prekyba, remontas. Serverių nuoma, priežiūra bei prekyba.
Baltic Amadeus, UAB Baltic Amadeus, UABInformacinių technologijų konsultacijos, IT auditas, kompiuterinės įrangos priežiūra ir remontas.
Metacentras, UAB Metacentras, UABInformacinės technologijos ir vizualinė reklama.