Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?Dar neužsiregistravote? Registracija

Naujausia svetainė

Į katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. Bakūžė LT

Reklama

Pradžia » Kompiuteriai, internetas » Kompiuterinė technika

DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas! DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas!Teikiame profesionalias kompiuterių priežiūros ir remonto paslaugas įmonėms ir privatiems asmenims.
NEBEVEIKIA.LT Skubus kompiuterių remontas KLAIPĖDOJE NEBEVEIKIA.LT Skubus kompiuterių remontas KLAIPĖDOJEEsame profesionalių meistrų komanda. Teikiame šiuolaikinės elektroninės technikos remonto paslaugas. Taip pat prekiaujame elektroninės technikos aksesuarais bei atsarginėmis dalimis. Mūsų išskirtinumas tai maksimaliai trumpi remonto terminai, ir kokybiškai atliekami darbai. Kiekvieną dieną domimės technikos naujovėmis, tai mums leidžia tobulinti ir gerinti savo atliekamų darbų kokybę.
Elektroninė parduotuvė reBuild.lt Elektroninė parduotuvė reBuild.ltreBuild.lt – elektroninė parduotuvė, savo asortimente turinti tokias prekių grupes: kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, televizoriai, fotoaparatai, mobilūs telefonai, spausdintuvai, monitoriai, kompiuterių dalys bei buitinė technika.
Kgf, UAB Kgf, UABKompiuterinė technika. Mobilūs telefonai ir aksesuarai. Kompiuterių ir telefonų techninis servisas. Vogtų mobiliųjų telefonų IMEI duomenų bazė.
Mikrotestas, UAB Mikrotestas, UABNemokamos konsultacijos kompiuterinės technikos pasirinkimo ir eksploatacijos klausimais, kompiuterių atnaujinimas bei keitimas naujais, įvairių kompiuterių (delninių, nešiojamų, stacionarių) remontas.
Modding.lt Modding.ltTinklapis vienijantis Lietuvos kompiuterinius maniakus, kad jie galėtų dalintis savo patirtimi, nuotykiais, žiniomis ir kitais jiems rūpimais dalykais.
Gvs computers Gvs computersKompiuterinė technika, foto kameros, mobilieji telefonai.
Livinkomas, UAB Livinkomas, UABAutomatizavimo įrangos projektavimas, diegimas bei aptarnavimas, kompiuterinės bei biuro technikos , kompiuterinių sistemų projektavimas, pardavimas, techninis aptarnavimas.
IT&C service IT&C servicePrekyba IT technika elektroninėje parduotuvėje, kompiuterių remontas ir priežiūra. NOD32 antivirusinės programinės įrangos partneriai, Seagate parneriai.
TOPkompiuteriai.lt TOPkompiuteriai.ltTOPkompiuteriai.lt interneto parduotuvėje pirktas prekes gausite labai greitai, nes iš mūsų įsigyti galite tik sandėlyje esančias prekes (mums nereikės jų užsakinėti iš gamintojo).