DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas! DoctorPC - gydome visas kompiuterių ligas!Teikiame profesionalias kompiuterių priežiūros ir remonto paslaugas įmonėms ir privatiems asmenims.
Electric Green Electric GreenInternetinis kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklas. Internetinė parduotuvė Jūsų laukia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pirkti internetu dabar yra ne tik patogu, bet ir greita, pigu ir paprasta.
NEBEVEIKIA.LT Skubus kompiuterių remontas KLAIPĖDOJE NEBEVEIKIA.LT Skubus kompiuterių remontas KLAIPĖDOJEEsame profesionalių meistrų komanda. Teikiame šiuolaikinės elektroninės technikos remonto paslaugas. Taip pat prekiaujame elektroninės technikos aksesuarais bei atsarginėmis dalimis. Mūsų išskirtinumas tai maksimaliai trumpi remonto terminai, ir kokybiškai atliekami darbai. Kiekvieną dieną domimės technikos naujovėmis, tai mums leidžia tobulinti ir gerinti savo atliekamų darbų kokybę.
Gigasistė, UAB Gigasistė, UABNauja ir naudota kompiuterinė technika, periferija.
Complux, IĮ Complux, IĮPrekyba kompiuterine, programine įranga, kompiuteriniais žaidimais, jų priežiūra ir remontas.
Elektroninė parduotuvė reBuild.lt Elektroninė parduotuvė reBuild.ltreBuild.lt – elektroninė parduotuvė, savo asortimente turinti tokias prekių grupes: kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, televizoriai, fotoaparatai, mobilūs telefonai, spausdintuvai, monitoriai, kompiuterių dalys bei buitinė technika.
PirkIT - internetinė parduotuvė PirkIT - internetinė parduotuvėPirkit.lt - plačiausias elektronikos prekių ir įvairių priedų pasirinkimas. Dalies priedų nerasite jokioje kitoje parduotuvėje, kadangi didžiają dalį prekių mes importuojame patys.
Kompiuteriniai projektai, UAB Kompiuteriniai projektai, UABTinklai, serveriai ir jų nuoma, IT paslaugos, telefonija, konsultacijos.
Modding.lt Modding.ltTinklapis vienijantis Lietuvos kompiuterinius maniakus, kad jie galėtų dalintis savo patirtimi, nuotykiais, žiniomis ir kitais jiems rūpimais dalykais.
Bgm, UAB Bgm, UABTarnybinės stotys, diskų talpyklos, asmeniniai kompiuteriai.