Fotostudija FOTOLOBIS. Profesionali fotostudija Vilniuje. Fotostudija FOTOLOBIS. Profesionali fotostudija Vilniuje.Siūlome profesionalias fotosesijas studijoje ir išvykstamąsias fotosesijas Jūsų namuose, gamtoje ar kitoje pasirinktoje aplinkoje.
DanceArt šokiu studija DanceArt šokiu studija„Dance Art“ – šokių studija visiems, norintiems būti sveikiems, gražiems, elegantiškiems. Profesionalūs treneriai pasiruošę išmokyti Jus laisvai judėti pagal mėgstamą muziką, per trumpą laiką supažindinti su pagrindiniais šokių elementais.
TENdance šokių akademija TENdance šokių akademijaŠokių akademija „TENdance“ kviečia nuotaikingai praleisti laisvalaikį ir išmokti šokti. Šokdami žmonės gauna teigiamų emocijų bei atsipalaiduoja nuo kasdieninių rūpesčių. Šokiai padeda mankštinti kūną bei koreguoja ydingą laikyseną, kuri būdinga dirbantiems sėdimą darbą. Šokių akademijoje „TENdance“ išmoksite išreikšti emocijas, pasitikėti savimi ir valdyti savo kūną. Choreografas dirba su įvairaus amžiaus ir įvairaus pasirengimo šokėjais (vaikais ir suaugusiais, pradedančiais ir pažengusiais).
Vytauto Juozapaičio edukacinis kultūros ir meno centras Vytauto Juozapaičio edukacinis kultūros ir meno centrasVytauto Juozapaičio kultūros ir meno centras kviečia visus neabejingus menui ir kultūrai susiburti drauge ir gerai praleisti laiką.
Garso įrašų studija "Studija 23" Garso įrašų studija "Studija 23"Garso įrašai, suvedimas, masteringas, skaitmenizavimas, restauravimas, reklaminių audio klipų gamyba, autopranešėjų įrašai.
Interjerai beSAIKO Interjerai beSAIKOInterjerai beSAIKO - dekoratorė Indra Marcinkevičienė
INDANCE Šokių pramogos INDANCE Šokių pramogosAktyvaus laisvalaikio entuziastų klubas, kuriame yra mokomąsi šokti bei pramogaujama šokant.
Artūro Šeštoko foto dirbtuvės Artūro Šeštoko foto dirbtuvėsSpausdiname ant drobės ir popieriaus, rėminame, pagaminame fotopaveikslą. Ryškiname juostas, fotojuostas. Visos fotografijos ir fotomeno paslaugos. Plačiaformatė spauda.
Dominanta, garso įrašų studija Dominanta, garso įrašų studijaMuzikos programavimas kompiuteriu, vokalo įrašymas ir apdirbimas, reklaminiai garso projektai, kūrinių karpymas, klijavimas.
Terrabella TerrabellaMenų studija vaikams ir jaunimui, modernaus šokio mokykla. Darbas su kamera, kino režisūra bei kino vaidyba, sceninė improvizacija, laisvasis judesys, klausos bei ritmo pojūčio lavinimas.