Juoko panorama Juoko panoramaJuoko panorama - viskas, kas juokinga, smagu, linksma ir įdomu. Auksinės mintys ir taikli gyvenimo satyra. Transliuojama internetu - ištisą parą.
Anekdotas.lt - Geriausi visų laikų anekdotai Anekdotas.lt - Geriausi visų laikų anekdotaiPopuliariausi ir juokingiausi anekdotai apie blondines, Chucką Norrisą, girtuoklius, studentus, uošvienes ir t.t.
Visada vienas? Su mumis būsi bent jau linksmas! Visada vienas? Su mumis būsi bent jau linksmas!Gera nuotaika, humoras ir pozityvas vienoje vietoje! Geriausios linksmos foto, vaizdo irašai, GIF, Vine, memes, wtf ir dar daugiau. Nes mes esam neprilygstamas juoko šaltinis!!!
Geri anekdotai Geri anekdotaiNorintiems pasikelti nuotaiką - Pishiaus, Šapro, R. Bingelio, R. Šilansko ir M-1 ryto šou anekdotai. Gera juoko dozė garantuota. Geri linksmi anekdotai visiems
Namie NamieJuokingų video ir paveikslėlių puslapis, su anekdotais ir įdomiais tekstais.
Slapčia – paslaptys urmu Slapčia – paslaptys urmuEi, sakai kad esi švarus, be nuodėmės ir paslapčių? Bet aš žinau kad turi kažką, ką norėtum papasakoti bet nedrįsti, ar neturi kam. Sėsk ir rašyk! Čia gali drąsiai skelti visas savo paslaptis, kurias bijojai pripažinti net pats sau. Nebijok, gėda nebus, nes visos paslaptys skelbiamos anonimiškai.
Bajeriukai BajeriukaiBajeriukai - anekdotai, juokingi video, linksmi paveikslėliai, įdomios istorijos
Pasaulis kraustosi IŠ PROTO! Pasaulis kraustosi IŠ PROTO!Pramogos, juokingi vaizdeliai, įdomūs straipsniai, smagios nuotraukos. Pasaulis kraustosi IŠ PROTO! - tai vieta, kur gali linksmai pasijuokti...