Tavo Patogumui Tavo PatogumuiAnos Zareckajos individuali įmonė savo veiklą pradėjo 1998 metais. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, visas naujausias kolekcijas ir naujausius produktus žinome iš anksto ir pristatome vieni pirmųjų rinkoje, todėl klientai visada gali rinktis iš didelio ir naujausio prekių asortimento. Taipogi turime vieną iš didžiausių pėdkelnių pasirinkimų visoje Lietuvoje.
Grožio klubas Grožio klubasPortalas apie grožį, stilių, plaukus, madą.
Ideali.lt Ideali.ltPortalas apie madą, stilių, grožį. Straipsniai, patarimai ir forumas.
Mados tendencijos, siuvimas,paslaugos,stilius Mados tendencijos, siuvimas,paslaugos,stiliusMados tendencijos, siuvimo paslaugos, mada, apranga, stilius, siuveju katalogas, kur studijuoti, Fashio TV realiu laiku, siuvimo pamokos, siuveju klubas, dizaineriu biografijos, mados renginiai, stilistai
Modelių agentūra RUTA model management Modelių agentūra RUTA model managementModelių agentūra RUTA model management įkurta Vilniuje 2009 metais. Modelių agentūra atstovauja garsius Lietuvos, Latvijos, Estijos, Prancūzijos, Italijos modelius ir savo patirtimi bei profesionaliu darbu greitai tapo viena geriausių ir perspektyviausių Baltijos Šalyse.
Rūbai šunims Rūbai šunimsŠilti, stilingi ir patogūs rūbai šunims.
Mr & Mrs Shop Mr & Mrs ShopMr & Mrs Shop - pigių, dėvėtų, bet kokybiškų bei garsių prekių ženklų aprangos parduotuvė. Mūsų tikslas – kokybiška prekė už puikią kainą. BŪKIME EKOLOGIŠKI, ATSISAKYKIME VARTOTOJIŠKUMO, DARYKIME TAI MAŽAIS KAŠTAIS.
ManoMada.lt – tinklaraštis apie madą ManoMada.lt – tinklaraštis apie madąTinklaraštis ManoMada.lt yra orientuotas į moterišką auditorija ir daugiausiai rašo apie madą, grožį, madingą laisvalaikį ir kitas madingas detales. Daug dėmesio skiriama apsipirkimams, nuolaidoms, taip pateikiami patarimai įvairioms gyvenimo sritims. Kai kurie straipsniai atkreips ir vyrų skaitytojų dėmesį.
Mada MadaStraipsniai apie madą, laisvalaikis ir pomėgiai