Pažintys Lietuva - Vokietija Pažintys Lietuva - VokietijaIeškantiems rimtų padorių pažinčių šis portalas pagelbės tikrai. Pagrinde skirtas Lietuvai ir Vokietijai, bet orientuotas ir į visas kitas Europos šalis. Yra greito tekstų vertimo paslauga, kiekvienas narys gali susikurti už portalo ribų matomą asmeninę svetainę, kurtis norimą skaičių albumų, įkelti įdomių video ir pan. Kadangi portalas uždaras, Jūsų anketos nenagrinės pašalinės akys, ji bus matoma tik tokių pat pažinčių beieškantiems.
Pažintys Lietuva -  Vokietija - pasaulis. Rimtos, nemokamos! Pažintys Lietuva - Vokietija - pasaulis. Rimtos, nemokamos! Jei esate ne nuotykių ieškotoja/ -as, šalių sienos Jums ne kliūtis, kalbos barjerą pasiryžę įveikti, - šis portalas karmonija.yooco.de. Paslauga nemokama, yra informacinis forumas, tekstų vertimo funkcija, videoteka ir kt.
Draugų portalas Draugų portalasLinksma kompanija, siena, publikacijos, pokalbiai, video, asmeninės fotogalerijos, draugai, pažintys.
Pažinčių svetainė Pažinčių svetainėPažintys, bendravimas, flirtas, draugystės ir antrosios pusės paieška. Susirask savo meilę lindoamor.lt portale!
laisvas.eu laisvas.euRimtų pažinčių portalas ieškantiems ilgalaikių santykių.
Pažinčių svetainės Lietuvoje Pažinčių svetainės LietuvojePopuliariausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitingai ir apžvalgos
Pažinčių svetainės Lietuvoje Pažinčių svetainės LietuvojePopuliariausi? lietuviškų ir tarptautinių pažinčių svetainių bei programėlių reitingai ir apžvalgos