Irklenčių (SUP) nuoma Vilniuje, Trakuose, Molėtuose ir Ignalinoje. Irklenčių (SUP) nuoma Vilniuje, Trakuose, Molėtuose ir Ignalinoje.Irklentės (angl. Stand Up Padding arba SUP) yra sparčiai populiarėjanti vandens pramoga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Ir mes norime prie to prisidėti. Mūsų aukštos kokybės irklentės ir puikiai sudėlioti maršrutai, kurie driekiasi vaizdingiausiose Rytų Lietuvos upėse ir ežeruose, yra pritaikyti įvairaus pasiruošimo lygio irklentininkams ir leis Jums puikiai praleisti laiką. Prieš plaukimą pradedantiesiems irklentininkams praktiškai parodome irklenčių naudojimo techniką. Kiekvienas maršrutas yra sudėliotas taip, kad Jūs maksimaliai pasidžiaugtumėte šia puikia pramoga. Plaukimo metu turėsite galimybę sustoti užkąsti, išsimaudyti ar tiesiog pailsėti ir pasišnekučiuoti su savo draugais. Taip pat turime unikalią galimybę pristatyti irklentes į Jūsų pageidaujamą vietą. Irklenčių pramoga yra rekomenduojama visiems, kurie nori aktyviai praleisti savo laisvalaikį, kurie nori patirti naujų pojūčių bei įspūdžių. Taip pat tiems, kurie švenčia gimtadienius, darbo vakarėlius, mergvakarius ar bernvakarius. Kviečiame visus išbandyti naują pramogą Lietuvoje su mūsų irkluojam.lt kolektyvu!
Sodybos kaime Sodybos kaimeSodybos kaime, kaimo turizmos sodybos, poilsis kaime, kaimo turizmas, atostogos kaime, pramogos, skelbimai, poilsis, pirtis, kubilas, dazasvydis, turizmo informacija, lankytinos vietos, amatai.
Koncai.lt Koncai.ltNaujausia informacija apie koncertus ir renginius Lietuvoje. Koncertai, renginiai, festivaliai.
Kauno Žalgirio jachtklubas Kauno Žalgirio jachtklubasBuriavimas, plaukiojimas, restoranas, motelis, sporto salė, sporto reikmenys, sauna.
Tonyresort pramogų ir laisvalaikio parkas Tonyresort pramogų ir laisvalaikio parkasTonyResort laisvalaikio ir pramogų parkas Anupriškėse, Trakų raj. - puiki vieta pramogauti ir pailsėti gamtoje su šeima ir draugais. TonyResort kompleksą sudaro nuotykių parkas (lipynės), nameliai, konferencijų salės ir pobūvių namai, pirtis ir sauna, sporto pramogos - teniso aikštelė, tinklinio aikštelė. Yra restoranas, galima upėtakių žvejyba ar tiesiog pasivaikščiojimas sveikatingumo takais šalia Gilušio ežero.
Viešbutis Panevėžyje Šermutas Viešbutis Panevėžyje ŠermutasIeškote kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti ar išsinuomoti vietą vakarui, apgyvendinti svečius? Šalia Panevėžio, gamtos prieglobstyje, Via Baltica automagistralėje rasite “Šermuto” paslaugų kompleksą, kuriame įsikūręs jaukus bei šiuolaikiškas restoranas, greito maisto kavinė bei trijų žvaigždučių klasės viešbutis, siūlantis 33 kambarius, 83 vietas. Keliaujantiems iš Vilniaus į Rygą ar Talino į Varšuvą ir atvirkščiai, “Šermutas” bus kaip tik pusiaukelėje.
Baidarių nuoma IgnalinojeRėmėjų nuoroda Baidarių nuoma IgnalinojeEžeringame Rytų Aukštaitijos kampelyje, Aukštaitijos nacionaliniame parke yra nuostabus senas, gatvinis Ginučių kaimas. Ginučių kaime yra įsikūrusi Genovaitės ir Valdo Gaidelių sodyba, kuri Jums siūlo ne tik baidarių nuomos paslaugą, tačiau ir maitinimo, apnakvydinimo paslaugas. Taip pat ant ežero pakrantės yra ir palapinių miestelis kuriame galėsite apsistoti, bei papramogauti krepšinio, bei tinklinio aikštelėse.
Bummbolas – futbolas burbuluose Bummbolas – futbolas burbuluoseŽaisk futbolą įsispraudęs į burbulą, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.
Ozas, prekybos ir pramogų centras Ozas, prekybos ir pramogų centrasParduotuvės, kavinės, restoranai, boulingo klubas, kazino, sporto klubas ir atrakcijos visai šeimai.
Adrenalino parkas Adrenalino parkasAtrakcionai, žaidimų aikštelės, pramogos visai šeimai.