KOKTEILIŲ BARAS NAMUOSE - tai galimybė savo šventės metu turėti tikrą kokteilių barą su profesionali KOKTEILIŲ BARAS NAMUOSE - tai galimybė savo šventės metu turėti tikrą kokteilių barą su profesionaliGal užteks šventės metu gerti vien alų ar degtinę ir rūpintis, ar svečiai patenkinti?! Atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo švente! Ar tai būtų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, įkurtuvės, mergvakaris, bernvakaris, įmonės balius, TeamBuilding‘as, ar bet kokia kita proga, mes pasirūpinsime, kad svečiai puikiai praleistų laiką atrasdami nepakartojamą skonį kokteiliuose, tiek tradiciniuose Cuba Libre, Mojito, Long Island Iced Tea, tiek idomesniuose ir greičiausiai dar niekur neragautuose!
Apvalaus stalo klubas Apvalaus stalo klubasRestoranas, picerija, konferencijų salė, pobūvių organizavimas.
Kauno pica Kauno picaKaunopica.lt - informacinis portalas kuriame bus skelbiamos, daugelio Kauno picerijose, kepamų picų kainos.
Restoranas Klaipedoje Restoranas KlaipedojeJei pasiilgote skanaus ir kokybiško maisto, geros muzikos ir jaukios aplinkos, jaukiausias restoranas Klaipėdoje laukia Jūsų...
Restoranai.lt Restoranai.lt Lankykis restorane pigiau su restoranai.lt nuolaidų kortele.
Kas Pietums Kas PietumsKasPietums.lt - klasifikuotų kavinių dienos pietų ir patiekalų portalas.
www.kaveikti.lt Visada yra ką veikti! www.kaveikti.lt Visada yra ką veikti!www.kaveikti.lt Laisvalaikio ir pramogų portalas. Begalė informacijos ir pasiūlymų! Kaveikti.lt Visada yra ką veikti!
Arena Pizza Arena PizzaPicerijų ir lietuviškos virtuvės restoranų centras Lietuvoje.