E-Travi E-TraviE-Travi tai Travian žaidimas, kuris jau gyvuoja daugiau nei tris metus. Čia nerasi karių pardavimo nei jokių nesąmonių kurie kenktų žaidimui. Draugiška administracija.
www.slotas.Lt www.slotas.LtCounter-Strike serverių tinklas tau ir tavo draugams.
Internetinis krepšinio ir futbolo menedžeris Internetinis krepšinio ir futbolo menedžerisSportManiac - internetinis krepšinio ir futbolo žaidimas. Čia gali išsirinkti krepšinio ar futbolo, o gal abi iš karto komandas ir žaisti prieš kitus dalyvius. Projektas paremtas realių varžybų spėliojimu. Registruokis jau dabar!
Lietuviškas krepšinio žaidimas BasketBallZone Lietuviškas krepšinio žaidimas BasketBallZoneBasketballzone - tai žaidimas, kuriame jūs galite tapti komandos vadovu. Kiekvienas prisiregistravęs gauna tam tikrą pinigų sumą, komandą, trenerius, žaidėjus.
Žaidimų blogas GameBlog.lt Žaidimų blogas GameBlog.ltĮdomiausias blogas apie kompiuterinius žaidimus. Apžvalgos, naujienos, sensacijos, visa kas įdomu. PC, XBOX 360, PlayStation3, PSP, Nintendo Wii.
Proto bokštas Proto bokštasSvetainėje rinksite taškus sprendžiant logines ir matematines užduotis, žaidžiant loginius žaidimus, atliekant kriptografijos, steganografijos ir kitas užduotis. Taip pat susidursite ir su mįslėmis. Ši svetainė - tai tikra mankšta smegenims, o be to nemažai ir sužinosite!
Counter Strike 1.6 Gaming Comunity Counter Strike 1.6 Gaming ComunityViskas ko reikia Counter Strike 1.6 žaidėjui. Pamokos, siuntiniai, forumo pagalba ir t.t.
Pasikark PasikarkKartuvių žaidimas internete, žaisk ir tapk geriausiu
Žaidimai vaikams Žaidimai vaikamsŽaidimai vaikams pristato linksmus nemokamus internetinius žaidimus skirtus žaisti per pertraukas tarp mokslų. Nepamirškite atlikt namų darbų ir nueiti į mokyklą, juk labai svarbu kasdien išmokt ką nors naujo ir pradžiugint tėvelius gerais pažymiais. Žaiskite žaidimus vaikams po pamokų ir atlikus namų darbus.
ANNO1777.LT - Kurkit virtualia imperija ir paverskit pelną į tikrus pinigus! ANNO1777.LT - Kurkit virtualia imperija ir paverskit pelną į tikrus pinigus!ANNO1777 yra realaus laiko naršyklinis žaidimas. Šis žaidimas yra ekonominis, politinis ir karo simuliatorius. Jūs busite XVII amžiaus pilietis. Virtualus žaidimo pinigai gali buti iškeisti į tikra valiutą ir atvirkščiai, žaidime praleistas laikas gali tapti pelningas.