Sveika oda Sveika odaOdos priežiūros būdai ir metodikos, odos ligų apžvalga, sveikos ir gražios odos puoselėjimas.
Tanda Lietuva Tanda LietuvaTanda - namuose naudojamų prietaisų lyderis, siūlo platų grožio sprendimų asortimentą, įskaitant odos atjauninimą, spuogų gydymą ir ilgalaikį plaukų šalinimą. Visi Tanda produktai yra kliniškai patikrinti, saugūs ir sukurti paprastam ir patogiam naudojimui.
Papuosalai tau Papuosalai tauKompanija Santegra visada ieško nauju atradimu kad dar efektyviau pastiprinti žmonių sveikatą. Magnetų terapija - vienas seniausių gydymo metodų. Didelis asortimentas įvairių papuosalu pradžiugins Jusu artimuosios ir brangius žmones. Mes siūlome įsigyti žiedus, apyrankes, auskarus, laikrodžius ir kitokius kūno įtvarus. Magnetiniai papuosalai - puikiausia dovana, nešanti sveikatą.
Herba.lt internetinė parduotuvė Herba.lt internetinė parduotuvėHerba.lt internetinė parduotuvė siūlo jums sveikus maisto papildus bei arbatas, kokybiškas kompresines kojines, dantų šepetėlius ir kt. Viskas sveikam gyvenimui ir patogumui.
Kamieninių Ląstelių Bankas Kamieninių Ląstelių Bankaskamieniniubank.lt - tai kamieninių ląstelių bankas, teikiantis kūdikių virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimo paslaugas. Šios ląstelės - tai organizmo statybiniai blokai. Jos yra gyvybiškai svarbios, tad į klientų poreikius įstaiga atsižvelgia su kaupu.
Klaipėda NMC Klaipėda NMCKlaipėda NMC - Tai Northway Medicinos Centrų tinklo projektas, specializuotas Klaipėdai ir veikiantis šiame mieste. Įmonė teikia lazerinės dermatologijos paslaugas, įvairiausias kolsultacijas bei laboratorinius tyrimus.
Žolininkas ŽolininkasZolininkas.lt - liaudies medicinos žinynas, kuriame pateikiami detalūs vaistinių augalų bei ligų aprašymai. Čia rasite vaistažolių mišinių bei gydimo priemonių receptų, sužinosite kad ir kaip juos naudoti. Vaistinių augalų aprašymai supažindins su augale esančiomis veikliosiomis medžiagomis, nurodys kaip, kada ir kurias augalo dalis rinkti bei kaip jas paruošti laikymui.
Tianshi sveikatos filosofija Tianshi sveikatos filosofijaTibeto medicina – tai iki šiol gyvas senovinis gydymo menas, kuriame sukaupta daug patirties, kaip gydyti šiandien itin dažnai pasitaikančias ligas – medžiagų apykaitos sutrikimus, lėtinius uždegimus, širdies ir kraujagyslių ligas ir t.t. Moderniausi tyrimai atveria Tibeto receptų paslaptis, o klinikiniai tyrimai įrodo, kad TIANSHI padeda nugalėti ligas.
Sveikas.lt - Medicinos enciklopedija Sveikas.lt - Medicinos enciklopedijaTai periodiškai atnaujinama elektroninė informacinė sistema, apimanti visas medicinos, farmacijos ir sveikatos priežiūros sritis. Dermatologija. Ginekologija.Infekcijos. Kardiologija. Onkologija. Pediatrija. Psichiatrija. Stomatologija. Urologija. Vaistai. Ligos.