Dainavos Veterinarija Dainavos VeterinarijaGyvūnams medicinos paslaugas teikianti įstaiga. Atvežkite savo šuniuką, kačiuką ar kitą gyvūnų, kenčiantį skausmus ar nefunkcionuojantį, tam tikrų savybių atžvilgiu, ir veterinamai pasirūpins, kad Jūsų augintinis ir vėl pasijaustų sveikas.
Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos Telšiuose Aurelijaus Laurinaviciaus, IĮ - veterinarijos paslaugos TelšiuoseGydome, skiepijame, atliekame chirurgines operacijas smulkiems gyvūnams (šunims, katėms). Veterinaro iškvietimas į namus.
Veterinarai.lt Veterinarai.ltFilaretų veterinarijos gydykla, Žvėryno veterinarijos gydykla
Skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą Skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą„Greitoji žirafa“ - skubi veterinarinė pagalba į namus visą parą, smulkiems naminiams gyvūnams. Budinčio veterinaro iškvietimas tel.: 8 606 98886
Modernus ūkis Modernus ūkisSėkmingai platinanti Lietuvoje ir Europoje ekologišką maisto papildą - Susas alaus mieles. Siekianti kuo didesnį ekologiškų papildų vartojimą. Kviečiame jungtis prie ekologiškų maisto papildų vartotojų būrio, išbandyti ir pajausti sausų alaus mielių poveikį ir naudą. Tiek teigiama poveikį gyvūnų ir žmonių sveikatai, tiek ekonominę naudą.
Lino veterinarijos klinika Lino veterinarijos klinikaLino veterinarijos klinika vykdo veiklą šiose srityse: ligų diagnostika, prevencija ir profilaktika, skiepijimas, chirurgija, dantų apnašų valymas, gyvūnų ženklinimas (mikročipas). Veterinarai su tarptautine kvalifikacija, veikia zooprekių parduotuvė: šunų, kačių ir kitų augintinių maistas, veterinariniai vaistai.
Žvėryno veterinarijos gydykla Žvėryno veterinarijos gydyklaVeterinarijos klinikos veterinarai atlieka šunų, kačių, triušių, jūros kiaulyčių skiepijimą, smulkių gyvūnų, šunų, kačių, roplių, graužikų gydymą. Plataus profilio chirurgija: kastracija, sterilizacija, traumatologija, kosmetologinės operacijos. Stomatologija, dantų traukimas, dantų apnašų, akmenų valymas. Veterinaro iškvietimas į namus. Rentgenologiniai, ultragarsiniai ( echoskopija ) klinikiniai ir biocheminiai kraujo tyrimai. Odos laboratoriniai tyrimai.
Veterinarijos klinika Veterinarijos klinikaKiekvienas gyvūnas, patekęs į veterinarijos kliniką arba kokią kitą jiems neįprastą aplinką, patiria didesnį ar mažesnį stresą. Mūsų tikslas buvo ir yra sukurti tokią veterinarijos kliniką, kurioje gyvūnai patirtų kuo mažesnį stresą.