e-terminai.lt - ekonomikos terminų žodynas.Terminai ir apibrėžimai e-terminai.lt - ekonomikos terminų žodynas.Terminai ir apibrėžimaie-terminai.lt - ekonomikos terminai tiksliai ir išsamiai. Plati ir patogi ekonomikos terminų svetainė.
Automatizuok.lt - pramonės inžinerijos naujienų portalas, siekiantis informuoti klientus ir tiekėjus Automatizuok.lt - pramonės inžinerijos naujienų portalas, siekiantis informuoti klientus ir tiekėjusPagrindinės naujienos sprendimai, produktai: ABB AS-i atstumo matuoklis automatika Dažnio keitikliai elektra elektros energija elektros prekės energetika enkoderiai Fluke Fluke 411D Generga gnybtai induktyviniai jutikliai IP65 Jungtys jutikliai Kabeliai Keltuvai Lenze Logo LOGO!8 matavimo pietaisas matavimo prietaisai optiniai jutikliai P+F Pepper+fuchs procesų valdymas RFID sensoriai Siemens
Vertėjas - Žodynas Vertėjas - ŽodynasVertėjas - žodynas pagelbės kai reikės išversti tekstą iš lietuvių ar į lietuvių kalba iš įvairiausių užsienio kalbų. Kalbos pamokos, kalbos kursai ir kitos nuorodos
Žodynas ŽodynasAnglų lietuvių ir lietuvių anglų žodynai internete.
Mokinukai.lt - mokomasis portalas pradinukams Mokinukai.lt - mokomasis portalas pradinukamsMokinukai.lt - Tai mokomoji pasaulio pažinimo kompiuterinė priemonė, skirta 1–4 klasių moksleiviams. Mokinukai.lt – tai internetinis portalas, kuriame pateikiamas užduočių ir pateikčių paketas. Kuriant šią priemonę į pagalbą buvo pasitelkta patyrusių pedagogų komanda. Visa pateikiama metodinė medžiaga bei užduotys atitinka išsilavinimo standartus.
Lietuvos Raudonoji Knyga Lietuvos Raudonoji KnygaLietuvos raudonoji knyga - tai ne tik retų ir nykstančių rūšių sąrašai, aprašymai, bet ir teisinis dokumentas, kuriuo remiantis šalyje organizuojama šių rūšių apsauga, sudaromi gamtotvarkos planai joms išsaugoti.
Elektroninė pažymių knygelė Elektroninė pažymių knygelėPortalas tėvams apie jų vaikų mokymąsi, švietimo sistemą Lietuvoje, informacija moksleiviams apie dėstomus dalykus, egzaminus ir tolimesnes studijas universitetuose.