Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?Dar neužsiregistravote? Registracija

Naujausia svetainė

Į katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. Bakūžė LT

Reklama

Pradžia » Mokslas, išsilavinimas » Knygynai

www.knygininkas.lt www.knygininkas.ltMokslinė, profesinė techninė, studijų literatūra skirta aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentams bei dėstytojams taip pat verslininkams, medikams, teisininkams ir kt.
Reformatų knygynas Reformatų knygynasVšĮ "Reformatų literatūros centro" krikščioniškas knygynas. Krikščioniškų knygų leidyba bei pardavimas. Knygos krikščioniška tematika lietuvių, rusų, anglų kalbomis.
Eglės leidykla, UAB Eglės leidykla, UABKnygų leidyba: grožinė literatūra, literatūra vaikams, fotoalbumai, turistinė literatūra, publicistika. Reprezentacinių fotoalbumų ir leidinių kūrimas ir leidyba. Didmeninė ir mažmeninė prekyba knygomis. Fotografijos paslaugos.
Aum, ezoterinis knygynas Aum, ezoterinis knygynasEzoterinės knygos lietuvių ir rusų kalbomis, muzikinis fonas darbui ir poilsiui, relaksacijai ir meditacijai.
Mokyklinė knyga, knygynas Mokyklinė knyga, knygynasGrožinė literatūra, pažintinė istorinė literatūra, psichologinė literatūra, tautosaka, lietuvių bei užsienio kalbų literatūra, mokomoji literatūra, ekonominė, verslo ir vadybos literatūra, kulinarija, muzika, dailė, menas ir kt.
Uzsakymas.lt Uzsakymas.ltInformacinis portalas mokytojams ir švietimo įstaigų darbuotojams apie naujausius leidyklų Šviesa ir Alma littera leidinius.