Matematikos ir fizikos formulės Matematikos ir fizikos formulėsMatematikos ir fizikos formulių rinkinys moksleiviams ir studentams
Matematika - math24.info Matematika - math24.infoMath24.info puslapyje rasite matematikos formules, testus, skaičiuotuvus, diskusijų lentą, matematikos terminų žodyną ir dar daug visko, ko gali prireikti sprendžiant matematikos uždavinius
Tiksliųjų mokslų mėgėjų bendruomenė Tiksliųjų mokslų mėgėjų bendruomenėMatematikos, fizikos, chemijos, programavimo uždavinių sprendimas, ruošimasis egzaminams ir atsiskaitymams, loginių ir olimpiadinių uždavinių nagrinėjimas
Matematikos forumas Matematikos forumasDiskusijos matematikos temomis ir ne tik. Mokyklinė ir aukštoji matematika, brandos egzaminai, studijos ir dar naudingų temų.
BIPS Robotic Team BIPS Robotic Team"Bips Robotic TM" tai projektas, kuris stengiasi sužadinti domėjimasi mokslu. Pagrindinė komandos veiklos kryptis yra robotų konstravimas ir jų integravimas į visuomenę.
Jūsų mylimos kalbos kursai! Jūsų mylimos kalbos kursai!Kalbų mokymo centras ”EuroBaltic Focus” kviečia moksleivius ir suaugusius mokytis anglų, vokiečių, ispanų, švedų, suomių, italų, prancūzų, rusų, japonų, turkų ir kt. kalbų mini grupėse ar individualiai. Būsite maloniai nustebinti kursų efektyvumu ir kaina! Papildomos informacijos teiraukitės tel. 8 52457042, mob. tel. +370 654 59436 www.ebf.lt, info@ebf.lt.
Tiksliųjų mokslų forumas Tiksliųjų mokslų forumasTiksliųjų mokslų forumas: matematika, fizika, chemija.
Privatus anglų kalbos mokymas Privatus anglų kalbos mokymasEsu mokytoja Ramunė ir esu tam, kad išklausyčiau Jūsų norų bei pasitelkusi savo patirtį ir pedagogines žinias išmokyčiau Jus anglų kalbos.
Kalbų kursai Kalbų kursaiKalbų kursai ir įvairi informacija apie juos. Jei tave domina ispanų, anglų, vokiečių bei kitos kalbos, sužinok daugiau ir pradėk savęs tobulinimą. Platesnė informacija apie kalbos kursų pobūdžius, naudą ir pasirinkimus.
Matematika: uždavinių sprendimai, formulės, egzaminai, testai Matematika: uždavinių sprendimai, formulės, egzaminai, testaiEmatematikas.lt - virtuali, matematika besidominančių narių, bendruomenė. Portale gausu matematikos uždavinių sprendimo temų, matematikos formulių, testų, pamokų, egzaminų aptarimo diskusijų.
1