Vilniaus r. Veriškių pradinė mokykla Vilniaus r. Veriškių pradinė mokyklaVilniaus r. Veriškių pradinės mokyklos, mokytojos Valdonės Navickaitės internetinė svetainė.
Kalbų mokykla Kalbų mokykla Educo bene kviečia visus, norinčius patobulinti anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, rusų, italų, ispanų, arabų kalbas. Taip pat siūlome atgaivinti Lietuvių kalbos žinias.
ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimai ISPADO - veiksmingi ir individualūs SPA ir grožio verslo sprendimaiISPADO - tai profesionali SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė, pasižyminti aukšta mokymų, paslaugų ir prekių kokybe, dirbanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (Rusijoje, Europoje).
UAB Vidratas UAB VidratasUAB Vidratas - vairavimo mokykla Klaipėdos centre, kuri ruošia B kategorijų vairuotojus.
Kursų centras Kursų centrasMokymo centras - individualūs ir grupiniai kursai, seminarai, web seminarai, mokymai.
Anglų kalbos namai - kursai ir pamokos Anglų kalbos namai - kursai ir pamokosAnglų kalba darbui ir laisvalaikiui. Šnekamosios, bendrinės ir verslo anglų kalbos kursai. Korepetitorių kursai mokiniams.
Marvelnails MarvelnailsManikiūro - pedikiūro mokymo centras ''Marvel Nails'': organizuoja profesionaliūs manikiūro, pedikiūro ir nagų priauginimo geliu kursus.
Dariaus Čibonio mokymų centras Dariaus Čibonio mokymų centrasTai – mokymai, lavinantys jūsų praktinius derybų, pardavimų, vadovavimo ir kitus įgūdžius, reikalingus sėkmingam verslui. Profesionalūs mokymai jau daugiau nei 20 metų padedantys tobulėti jums ir jūsų įmonei. Mokymai vyksta tokiomis temomis: aktyvus pardavimas, streso valdymo kursai, koučingo mokymai ir panašiai.
Vairavimo mokykla Greitera Vairavimo mokykla Greiteravairavimo mokykla, vairavimo kursai, kursai pažeidus KET, papildomas vairavimas, KET teorijos konsultacijos