Photoshop pamokos fotografams Photoshop pamokos fotografamsŠie Photoshop kursai skirti fotografams pradedantiems naudoti Adobe Photoshop ir Photoshop Lightroom programas. Kursus sudaro 4 pamokos po 2 akademines valandas. Galima mokytis individualiai arba grupelėse iki 5 žmonių. Taip pat galima mokytis nuotuoliniu būdu per Skype. Grupinių kursų kaina: 200 Lt Individualių kursų kaina: 400 Lt. Nuotolinių kursų kaina: 300 Lt.
iCAN mokymų centras iCAN mokymų centrasiCAN - tai nuotoliniai kalbų kursai, anglų ir kitų kalbų kursai, vertimai, profesionalus testavimas, dovanų kuponai, NLP, koučingas.
Testai valstybės tarnautojams Testai valstybės tarnautojamsPriėmimo į valstybės tarnautojus testų mokymasis ir sprendimas internete. Automatinis klaidų taisymas ir statistika.
Lietuviu kalba ne tik egzaminui Lietuviu kalba ne tik egzaminuiKvalifikuota pagalba ruošiantis lietuviu kalbos brandos egzaminui, pasiekimu patikrinimams ir pamokoms.
studijuok.lt - virtualus universitetas studijuok.lt - virtualus universitetasStudijuok.lt - virtualus universitetas - TAVO studijos internetu. Svetainėje talpinama vaizdinė mokomoji medžiaga, skirta susipažinti su įvairiomis audio, video, garso ir kitomis programomis, parodyti galimus darbo su jomis scenarijus. Visa mokomoji medžiaga pateikiama nemokamai ir skirta visiems: tiek pradedantiesiems, tiek profesiolams.
Nuotolinė Cisco tinklų akademija Nuotolinė Cisco tinklų akademijaCisco tinklų akademija kviečia visus norinčius į tarptautiniu lygmeniu pripažintus kompiuterių tinklų akademijos kursus. Cisco Certified Networking Associate (CCNA) kursas plačiai ir visapusiškai apima kompiuterių tinklų temas - nuo bendriausių iki sudėtingų. CCNA kurso studentai greta teorijos paskaitų turi galimybę gilinti praktinius įgūdžius atlikdami laboratorinius darbus.
Anglu kalbos kursai Anglu kalbos kursaiAnglu kalbos kursai ir pamokos internete. Audio, video medžiaga, žodynėlis, užrašai. Unikali mokymo metodika
EnglishThruHumor.com Anglų kalbos kursai internetu EnglishThruHumor.com Anglų kalbos kursai internetuEnglishthruhumor.com kursai paruošti lietuvių, gyvenančių anglakalbėse šalyse ir yra praktiškai išbandyti. Šie anglų kalbos kursai nuo įprastų skiriasi tuo, kad pateikiami naudojant humorą, nes moksliškai yra įrodyta, kad mokymasis tokia forma padeda lengviau įsiminti net ir pačią rimčiausią informaciją.
Anglų kalbos kursai Anglų kalbos kursaiManoanglu.lt – mokomieji pratimai norintiems lavinti klausymo, kalbėjimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius savarankiškai.