Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?Dar neužsiregistravote? Registracija

Naujausia svetainė

Į katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. Sizeer.lt

Reklama

Pradžia » Pirkiniai, paslaugos

Inžinerinės paslaugos Klaipėdoje - Vakarų inžinerija, UABRėmėjų nuoroda Inžinerinės paslaugos Klaipėdoje - Vakarų inžinerija, UABUAB "Vakarų inžinerija" teikia statinių priežiūros, statybos darbų technologinių projektų, geodezinių matavimų, bei projektavimo paslaugas Klaipėdoje.
Skandinaviški baldai Skandinaviški baldaiŠiandieną mes jau esame baldų gamintojai ir atsižvelgdami į klientų poreikius, siekiame savito išskirtinumo rinkoje, gamindami aukštos kokybės ir puikaus dizaino baldus. Norėdami įsitvirtinti nuolat besikeičiančioje baldų rinkoje, siekiame sujungti kelis stilius – klasikinį ir šiuolaikinį į vieną bendrą, taip vadinamą šiuolaikinę klasiką, kuriai nė vienas neliktų abejingas. Mes tikime, kad naudodami kokybiškas medžiagas, kuriame baldus turinčius išliekamąją vertę.
Akmens stalviršiai Rėmėjų nuoroda Akmens stalviršiai Mūsų specializuota akmens apdirbimo ir gamybos įmonė su ilgamete patirtimi, profesionalūs savo srities specialistai. Mes laikomes itin svarbiu Europos nustatytu standartu, todel galime teigti kad musu gaminami: Virtuvės Stalviršiai, Vonios Stalviršiai, Palangės, Laiptai, Laiptų pakopos, Židinių apdaila, Židiniu apdailos detalės, labai kokybiški.
SoudalĮ katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. SoudalSoudal - statybinėmis medžiagos, t.y. putomis, statyboms bei smukių objektų tvarkymui specializuotais klijais ar langų montavimo reikmenimis prekiaujanti įmonė. Soudal.Lt internetinėje svetainėje rasite visą informaciją apie bendrovę, jos produkciją, veiklą, produktų privalumus ir trūkumus. Įmonės išskirtinumas: žema kaina, susikoncentravimas į tam tikrą produkcijos kategoriją.
Parduotuvė klasikiniai baldai Parduotuvė klasikiniai baldaiBaldų parduotuvė - geriausi baldai Lietuvoje. Miegamojo, svetainės, minkšti, vaikų kambario, kabineto, ofiso, virtuvės ir valgomojo vokiški baldai už gerą kainą!
GeltasĮ katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. GeltasUAB „Geltas“ - įmonė, teikianti statybų darbų paslaugas. Bendrovė gali teikti pagalbą asmenims, kuriems reikia oro linijų montavimo, vandentiekio ar nuoteko tinklų sutvarkymo, inžinerinių tinklų įrengimo arba kitų statybinių paslaugų.
Užuolaidų ir interjero salonas Užuolaidų ir interjero salonas Užuolaidų ir interjero salonas ARTVALENTINA džiaugiasi, kad apsilankėte mūsų svetainėje! Ji sukurta tam , kad galėtume su jumis pasidalinti naujausiomis dizaino idėjomis,namų harmonijos kūryba, profesinėmis žiniomis ir ilgalaike patirtimi, kurią kaupiame nuo 1997 metų. Šioje svetainėje mes kruopščiai atrinkome informaciją, pasistengėme ją pateikti įdomiai, lengvai ir suprantamai.
RESTAURAVIMAS & BALDŲ NUOMA RESTAURAVIMAS & BALDŲ NUOMAVisiškai atnaujiname minkštąją dalį (medžiagą, poroloną, diržus, spyruokles). Šaliname medžio defektus: šlifuojame, beicuojame, lakuojame. Sendiname naujus baldus. Apsiuvame čiužinius. Keičiame medžiagą šviestuvų gaubtams pagal Jūsų skonį. Atnaujiname paveikslų rėmus. Siuvame ekskliuzyvines pagalves, užuolaidas, rankines... Išnuomojame baldus fotosesijoms, šventėms...
Šildymo sistema Šildymo sistemaUAB „KLAIRA“ - oficialus gamintojo distributorius infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės Lietuvoje. Rinkoje pristatome naujausią šildymo sistemą PLEN.
VidalstaĮ katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. VidalstaMetalinių konstrukcijų gamyba, pjaustymas ir suvirinimas. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti vidalsta.lt svetainėje, o jei trumpai tai metalinės konstrukcijos, kurias įmonė JUMS gali suteikti, yra: vartai, laiptai (metaliniai), balkonai, turėklai ir dar daug kitų namo ar buto elementų, be kurio būstas tiesiog nėra būstas.