Balkonų stiklinimas, plastikiniai langai Balkonų stiklinimas, plastikiniai langaiBalkonu stiklinimas, rėminėmis ir berėmėmis sistemomis aliuminio profiliu sistemomis. Prekyba profiliais ir kompletuojanciomis dalimis. Aukstos kokybes sertifikuoti plastikiniai langai.
Akmenimis dekoruoti vazonai Akmenimis dekoruoti vazonaiGaminame akmenimis dekoruotus lauko ir vidaus vazonus, atsparius atmosferos poveikiui. Puikiai tinkančius papuošti jūsų kiemą, namus, sodybą.
Vestuvinių ir proginių suknelių nuoma Kaune Vestuvinių ir proginių suknelių nuoma KauneŠiuolaikiškų vestuvinių ir proginių suknelių nuoma. Salonas randasi patogioje vietoje Kaune. Dirbame ir savaitgaliais.
Mano atsiliepimai Mano atsiliepimaiKiekvieną dieną mes vartojame įvairius produktus ir naudojames skirtingomis paslagomis. Šis tinklapis buvo sukurtas tam, kad kiekvienas vartotojas galėtų laisvai išreikšti savo nuomonę apie įvairių prekių ir paslaugų kokybę. Galėtų pasidalinti su kitais savo teigiama ar neigiama patirtimi. Kiti vartotojai pasinaudodami šiomis rekomendacijomis galėtų priimti geresnius sprendimus.
Mažeikiu rajono skelbimai Mažeikiu rajono skelbimaiwww.mrs.lt - Mažeikių rajono skelbimai. Pirk, parduok arba keisk visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų.
Dilesta DilestaĮmonės „Dilesta“ specializacija - būsto aplaidos, sienų dekoravimo ar kitos, su būsto vidaus tobulinimu susijusios, paslaugos, galinčios pakeisti namų interjerą bei stilių nepažystamai ir visa tai - į gerąją pusę. Iš pavienių produktų galite įsigyti įtempiamas lubas ar medžiagas sienoms.
Spaudos Imperija Spaudos ImperijaŠilkografijos spaustuvė - greičiausia, pigiausia ir kokybiškiausia spauda Lietuvoje. Šilkografija, UV spauda, graviravimas, pjaustymas lazeriu, dizainas ir kiti spaudos darbai!
Patalpų šiltinimas poliuretano putomis Patalpų šiltinimas poliuretano putomisPastatų apšiltinimas poliuretano putomis - senus/naujus įvairius pastatus Tai vienas efektyviausių šiltinimo būdų – pasiekiamas geriausias šilumos pralaidumo koeficientas (nuo 0,022W/mK). Poliuretano putos užkerta kelią pelėsio ir graužikų atsiradimui, yra nekenksmingos bei ilgaamžės. Užpildo net pačius mažiausius plyšius, izoliuoja garsą. Poliuretano puta – viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų (neturi žalingų sudedamųjų komponentų, neteršia aplinkos, nedulka ir nepelija). ŠILTINAME: Stogus, Fasadus, Sienas, Grindis, Perdangas, Pamatus, Sandėlius, Garažus, Palėpes, Ortakius ir t.t.