Neries regioninis parkas Neries regioninis parkasNeries regioninis parkas – tai visų pirma Neris, su jos vaizdingomis apylinkėmis, mažučiais kaimeliais ir senosios Lietuvos istorijos klodais.
Žuvinto biosferos rezervatas Žuvinto biosferos rezervatasŽinios apie rezervatą, paukščių apsaugą jame, nuotraukų galerija.
Kamanų valstybinis gamtinis rezervatas Kamanų valstybinis gamtinis rezervatasŽinios apie rezervatą, jo istoriją, saugomas gamtos vertybes, turizmą rezervato teritorijoje.
Čepkelių valstybinis gamtinis rezervatas Čepkelių valstybinis gamtinis rezervatasČepkelių (Varėnos raj.) valstybinio gamtinio rezervato direkcija.
Bionergo Bionergostuvarkome apleistus sklypus: krūmynais, pušelėmis ir kitais menkaverčiais medeliais apaugusę žemės sklypai. Išpjauname sklype augančius menkaverčius medelius, juos išvežame ir susmulkiname. Apleistų sklypų tvarkymui pageidaujame, kad sklypo plotas būtų nuo 1 ha. Esant ypač apaugusiam ir dideliam plotui – tam tikrais atvejais primokėsime mes. Apleistų sklypų tvarkymo ir krūmų pjovimo paslaugą mes dažniausiai atliekame nemokamai, o kaip atlygį – pasiimame išpjautą žaliavą.
1