Fankas: aerobikos ir sporto klubas Kaune Fankas: aerobikos ir sporto klubas KauneJūsų paslaugoms - naujai išplėsta, kondicionuojama profesionalių treniruoklių salė, moderni, erdvi, nauja, ventiliuojama aerobikos salė, originalūs, uždegantys, temperamentingi grupiniai užsiėmimai, gerai suplanuotos ir labai efektyvios treniruotės, patyrę treneriai bei instruktoriai. Penkiolikos metų tradicijos Kaune!
Laipiojimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Miegantys drambliai" Laipiojimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio klubas "Miegantys drambliai"Laipiojimo sporto treniruotės vaikams ir suaugusiems, stovyklos, laipiojimo kelionės, renginių organizavimas įmonėms, gimtadieniai, bernvakariai ir mergvakariai
Gracie Barra Vilnius Gracie Barra VilniusOficiali didžiausios pasaulyje brazilų džiu-džitsu organizacijos "Gracie Barra" (www.graciebarra.com) mokykla. Smulkesnės informacijos ieškokite svetainėje graciebarra.lt. Į klubą priimami asmenys nuo 14 metų.
Sporto klubas Ego Forte Sporto klubas Ego ForteSporto klubas Vilniuje, turintis krepšinio salę, treniruoklių bei kardio sales, pirtis, baseiną, sporto baras, aerobika, soliariumai, stalo tenisas, imtynių salė.
Karate klubas "Danas" Karate klubas "Danas"Oficialus LTKA narys, veikia Vilniuje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Anykščiuose ir Molėtuose. Klubo sportininkus vienija ne tik noras išmokti karate, bet ir turiningai leisti laisvalaiki, susirasti draugų visoje Lietuvoje. Jie dalyvauja įvairiuose varžybose, stovyklose, seminaruose ir kituose klubo renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.
MMA Karate klubas Saulė MMA Karate klubas SaulėKarate MMA Bushido Aikidjicu Kendo sąviginos sporto klubas Saulė.
Sporto Klubas PowerGym Sporto Klubas PowerGymModernus sporto klubas PowerGym, moderni treniruokliu sale, aerobika, joga, pirtis.
Kovos menai Kovos menaiTai tinklapis besidomintiems kovos menais, tokiais kaip karate, Ju-Jitsu, jų kilme ir šiuolaikinėmis modifikacijomis, Tae-Bo. Tiems, kurie nori jaustis saugūs, reikalui esant apginti save ar kitus, čia ras savigyną. Žmonės, kurie dar tik nori pradėti studijuoti kovos menus, pas mus ras daug informacijos ir atsakymus į daugelį iškylančių klausimų.