Kalėjimų departamento mokymo centras Kalėjimų departamento mokymo centrasĮvadinio mokymo, kvalifikacijos tobulinimo, kitų mokymo renginių mokymo programos.
Valstybe.com Valstybe.comVisų Lietuvos valstybinių institucijų duomenų bazė internete.
Asmens dokumentų išrašymo centras prie VRM Asmens dokumentų išrašymo centras prie VRMAsmens dokumentai, asmens tapatybės kortelė, pasas, vairuotojo pažymėjimas,nuotraukų asmens dokumentams reikalavimai.
Farmacijos departamentas Farmacijos departamentasDepartamento misija – užtikrinti, kad Lietuvos gyventojai būtų aprūpinti efektyviais, saugiais, kokybiškais, prieinamos kainos, jų poreikius atitinkančiais vaistais.
Lietuvos archyvų departamentas Lietuvos archyvų departamentasSvarbiausi uždaviniai: dalyvauti formuojant ir įgyvendinti valstybės politiką ir strategiją dokumentų valdymo ir naudojimo srityje, administruoti Nacionalinį dokumentų fondą ir prižiūrėti, kaip laikomasi Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982) ir su jo įgyvendinimu susijusių teisės aktų, administruoti valstybinę archyvų sistemą.
Antstoliai.lt Antstoliai.ltAnstolių rūmai, varžytinės, anstolių sąrašas, teisės aktai, nuorodos, informacija anstoliams.
Europos Parlamentas Europos Parlamentas785 Europos Parlamento nariai, atstovaujantys 492 milijonus ES piliečių
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrasInformacija apie centrą, jo veiklą. Muziejus, leidiniai, edukacija, kontaktai.
KGB dokumentai KGB dokumentaiPagrindinis projekto tikslas - sukurti galimybę visuomenei susipažinti su KGB dokumentais Baltijos šalyse okupacijos metais.
Lietuvos prabavimo rūmai Lietuvos prabavimo rūmaiTauriųjų metalų ir brangakmenių valstybinė priežiūra Lietuvos Respublikoje.