politikų ir politinių partijų reitingaiRėmėjų nuoroda politikų ir politinių partijų reitingaiReitinguok.lt - tai pilietiškumą skatinantis projektas. Projektas skirtas visuomenės nuomonės pateikimui viešoje erdvėje, politikų, partijų ar visuomenėje gerai žinomų asmenų įvertinimui.
Lietuvos miško savininkų asociacija Lietuvos miško savininkų asociacijaLietuvos miško savininkų asociacija (LMSA)- nuo 1993 metų veikianti įtakingiausia nacionalinė privačių miškų savininkus atstovaujanti visuomeninė organizacija Lietuvoje.
Totas TotasTiesus požiūris į įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje.
Lex Maris – Advokatai Klaipėdoje ir Kaliningrade Lex Maris – Advokatai Klaipėdoje ir KaliningradeAdvokatų kontora Klaipėdoje ir Kaliningrade. Advokatų paslaugos, teisinė konsultacija, jūrinės, aviacijos ir komercinės bylos.
kondi.lt kondi.ltkondi.lt šiluma ir vėsa - tavo rankose.
Balsavimo kabinos rinkimams Balsavimo kabinos rinkimamsUAB „D-rek“ siūlo dviejų rūšių – aliuminio ir plieno konstrukcijų – balsavimo kabinas rinkimams, atitinkančias visus normatyvinius reikalavimus bei pasižyminčias nepriekaištinga kokybe, modernia estetika, konstrukcijos tvirtumu bei lengvumu, paprastu ir greitu balsavimo kabinų montavimu, patogiu transportavimu ir sandėliavimu.
1