Vartotojų sritis

Pamiršote slaptažodį?Dar neužsiregistravote? Registracija

Naujausia svetainė

Į katalogą įtraukta ne seniau kaip prieš 7 dienas. Bakūžė LT

Reklama

Pradžia » Verslas, ekonomika » Apsaugos sistemos

Apsvidija, UAB Apsvidija, UABApsauginės, priešgaisrinės signalizacijos, telefoniniai užraktai laiptinėms.
Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui! Tavo Saugumas - Apsaugos sistemos Jūsų būstui!Apsaugos Sistemos, priešgaisrinė signalizacija, vaizdo stebėjimo sistemos, remontas, įrengimas, programavimas.
Drasc DrascAutomobilių apsaugos sistemos, patalpų apsauga, video apsaugos sistemos.
Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centras Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centrasApsaugos Centras teikia gps transporto kontrolės ir kuro apskaitos paslaugas. Realaus laiko gps sekimo paslaugas ir telemetrinių duomenų atvaizdavimo paslaugą. Taip pat gyventojų ir įmonių patalpų apsaugos paslaugas, vieno mygtuko bendrosios pagalbos gyventojams paslaugas.
Jungtis, UAB Jungtis, UABĮvairaus sudėtingumo apsaugos ir priešgaisrinių, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemų projektavimas, įrengimas ir priežiūra.
Apsauga, V. Žaunieravičiaus IĮ Apsauga, V. Žaunieravičiaus IĮApsaugos sistemų, priešgaisrinių ir apsauginių signalizacijų instaliavimas bei aptarnavimas.
Apsaugos verslo grupė, asociacija Apsaugos verslo grupė, asociacijaElektroninių apsaugos sistemų projektavimas ir įrengimas objektuose, centralizuota objektų apsauga bei stebėjimas, turto ir asmenų fizinė apsauga, krovinių palyda, piniginių lėšų ir vertybių gabenimas.
Digitalas, UAB Digitalas, UABTelefonspynių montavimas ir techninis aptarnavimas daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose.
Aktkc, UAB Aktkc, UABPrivačių, komercinių patalpų ir teritorijų nuolatinė techninė apsauga ir valdymas, apsaugos, praėjimo kontrolės, gaisro signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas, priežiūra ir aptarnavimas, saugos organizavimo konsultacijos bei koncepcijos.
Baltijos kontaktų grupė, UAB Baltijos kontaktų grupė, UABDidmeninė prekyba apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos įranga, saugiomis spynomis, dokumentų spintomis.