LTkatalogas - Virtualus įmonių katalogas LTkatalogas - Virtualus įmonių katalogasČia rasite daugumą Lietuvos medicinos, mokslo ir švietimo įstaigų, valstybinių institucijų, žemės ūkio, apželdinimo, laisvalaikio, statybos įmones. Galima nemokamai publikuoti straipsnius įvairiomis temomis. Pristatyti savo produkciją, įmonės teikiamas paslaugas, naujienas, akcijas, išpardavimus.
Valiutų kursai, valiuta Valiutų kursai, valiutaValiutuKursai.net - puslapis skirtas supažinti su dabartinėmis valiutos kainų pozicijomis pasaulyje. Visa pateikta informacija yra gaunama tiesiogiai iš Lietuvos Banko. Šiuo metu yra galimybė stebėti 20 skirtingų valiutų kursų šuolius. Šalia rodomos valiutos, galima matyti savaitės bei mėnesio statistikas, kurios leis matyti, kuriomis dienomis valiutų kursai buvo aukščiausi bei žemiausi. Pateiktose statistikose taip pat galima matyti valiutos kainos savaitės bei mėnesio vidurkius. Valiutos skaičiuoklė padės Jums paskaičiuoti reikiamas sumas, kurias norėtumėte konvertuoti iš vienos valiutos į kitą. Šiame puslapyje pateikiama informacija yra visiškai nemokama ir galima ją naudoti tik savo asmeniniams tikslams.
Supirkėjų katalogas Supirkėjų katalogasInformacija apie šalies supirkimo sektoriuje veikiančias įmones. Realios supirkimo kainos.
Išparduoda.LT - Lietuvos įmonių išparduodamas turtas Išparduoda.LT - Lietuvos įmonių išparduodamas turtasLietuvos įmonių, bankų išparduodamas turtas, aukcionai, pirkimų nuomos konkursai.
Randi.lt Randi.ltInternetinė svetainė randi.lt sukurta tam, kad nemokamai skatinti įmonių, kurios neturi pakankamai lėšų, matomumą internetinėje erdvėje.
Nuomos skelbimų portalas Nuomos skelbimų portalasNuomojamas turtas, nuomotojų skelbimai, skirti nuomininkams. Nuomojamos mašinos ir nuomojamas nekilnojamas turtas. Nuomotojai ieško nuomininkų. Nuomininkai ieško nuomotojų ir objektų nuomai.
meistras.comRėmėjų nuoroda meistras.comSvetainė meistrams ir ieškantiems meistrų. Išsiųskite nemokamą paklausimą meistrams. Remonto paslaugos, greita meistrų paieška, meistrų katalogas, meistrų skelbimai, patarimai ir kita naudinga informacija. Raskite meistrą greitai, taupykite savo laiką ir pinigus.
Skuodas INFO Skuodas INFOSkuodo kompiuterių centras IĮ namų tinklapis
PaslaugosJums.lt PaslaugosJums.ltPaslaugas teikiančių juridinių ir fizinių asmenų katalogas, kuriame paslaugų teikėjai suskirstyti ne pagal jų registracijos vietą, o pagal vietoves, kuriose jie teikia paslaugas. Mažiausias administracinis vienetas kataloge – seniūnija.