UAB "Rusvile" UAB "Rusvile"UAB "Rusvile" tai jauna, veržli ir novatoriška, sėkmingai veiklą vykdanti nekilnojamojo turto bendrovė. Kiekvieną darbą atliekame ypatingai kokybiškai. Pareigingai teikdami paslaugas ir rūpestingai atlikdami darbus užsitarnavome klientų pasitikėjimą mumis ir kas dieną atkakliai dirbdami stengiamės išlaikyti, tai ką pasiekiame. Kiekvienas besikreipiantis į mus yra ir gali būti tikras, kad bus įdėtos visos galimos pastangos ir surastas geriausias sprendimas.
Nekilnojamas turtas Druskininkuose Nekilnojamas turtas DruskininkuoseParduodami sklypai,namai,sodai,butai,sodybos aplink Druskininkus.
Patalpų nuoma Patalpų nuomaĮvairios paskirties patalpų nuoma patraukliomis kainomis. Biurų nuoma, sandėlių nuoma, prekybinių patalpų nuoma įvariuose miestuose. Puikūs nekilnojamo turto patalpų pasiūlymai bei draugiški patarimai.
Nekilnojamojo Turto Pasaulis Nekilnojamojo Turto PasaulisTaupykite savo laiką patikėdami mums padėti Jums pirkti, parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą
MB „84 Sprendimai“ MB „84 Sprendimai“Kilnojamo ir nekilnojamo turto vertinimas visoje Lietuvoje. Vertiname nekilnojamą turtą: butus, namus, žemę. Kilnojamą turtą: automobilius, techniką, baldus.
Kadastro Centras Kadastro CentrasStatinių ir sklypų kadastriniai matavimai, projektinės dokumentacijos rengimas, jos derinimas bei pridavimas valstybinei komisijai. Nemokamos konsultacijos turto įregistravimo klausimais.
NT nuomos ir pardavimo skelbimų portalas NT nuomos ir pardavimo skelbimų portalasNekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo skelbimai. Nemokamai. Namai, butai, sklypai, sodybos, pirtys ir kitas nekilnojamasis turtas.
Angarų statyba; Durys, langai, vartai Angarų statyba; Durys, langai, vartaiMes, UAB „Destena“ gaminame ir montuojame karkasinius metalinius angarus/sandėlius, fermas, garažus, gamybinius pastatus. Taip pat gaminame duris, langus, vartus. Teikiame konsultacijas ir pagalbą ES paramos dokumentų ruošimo, paramos gavimo ir administravimo klausimais ūkininkams, žemės ūkio ir verslo subjektams. Pagal Jūsų pateiktą užsakymą: • pateikiame sąmatą ir techninį eskizą; • pasirašius sutartį, projektuojame pastatą; • gaminame ir sumontuojame pastatą „iki raktų“; Šis sprendimas – puiki galimybė pasistatyti paprastos, tvirtos konstrukcijos, minimaliomis sąnaudomis ilgaamžį pastatą pagal Jūsų poreikius. Jums garantuojame: • patrauklias kainas; • darbų garantiją; • kokybišką, operatyvų ir savalaikį užsakymų įvykdymą; • lankstų bendradarbiavimą; UAB „DESTENA“ Blindžių g. 5, Ilgakiemis, Kauno raj. LT-53288 Rolandas Tel./Viber : +37065478412 Email: rolandas@destena.lt http://www.destena.lt
Nekilnojamas turtas Klaipėdoje Nekilnojamas turtas KlaipėdojeNekilnojamas turtas Klaipėdoje - patogūs nekilnojamo turto skelbimai Klaipėdos regione: parduodami namai, butai, sklypai, komercinės patalpos, nuoma ir kitos paslaugos.