Pakavimo prekės Pakavimo prekėsPakavimo prekes, tai įmonė kuri verčiasi pakuočių gamyba, tiek didmenine prekyba, tiek ir mažais kiekiais. Geriausia kokybė, maišeliai, vokai, dėžės, lipni juosta, plėvelė.
Novalda - stiklo pjaustymas ir apdirbimas, stiklo gaminiai Novalda - stiklo pjaustymas ir apdirbimas, stiklo gaminiaiStiklas, stiklo gaminiai, stiklo pjaustymas ir apdirbimas, stiklai, veidrodžiai.
UAB Butrimo firma UAB Butrimo firmaMedžio, metalo gaminių gamyba, laiptų gamyba ir montavimas, baldai iš medžio masyvo ir LMDP, baldai iš metalo, pirčių iš rąstų statyba, sodo namelių statyba.
Klinkerland KlinkerlandKeramikos gaminiai (apdailos plytos, statybinės plytos, statybiniai blokeliai, kaminai).
UAB AICORA (Ltd.) UAB AICORA (Ltd.)UAB „AICORA“ (Ltd.) - įvairios paskirties gaminiai iš plastiko ir elastomerų (liejamos gumos).
Daimira DaimiraNestandartiniai baldai Daimira Pagal individualius užsakymus gaminame nestandartinius baldus. Gamybai naudojame lmdp : PFLEIDERER (Lenkija), EGGER (Austrja), KRONOSPAN (Čekija), THERMOPAL (Vokietija), dureles iš aliumunio profilio, stiklą, mdf : dažytą, dažytą lenktą (matinis, blizgus). Naudojame įvairią, žinomų gamintojų furnitūrą “HETTICH”, “BLUM”, pagal kiekvieno poreikius, bei galimybes. Jeigu Jūs dar neturite vizijos, kokie turėtų būti Jūsų baldai, tai padaryti padės mūsų dizaineris, atvykimas nemokamas, kuris jau Jūsų namuose padarys kompiuterinę vizualizaciją, bei paskaičiuos sąmatą. Gaminiams suteikiame 24mėn. garantiją. Dirbame visoje Lietuvoje.
TTINOX TTINOXStiklo laikikliai, stiklo suverzejai, stikliniai stogeliai, stumdomos durys, tureklai, statramsciai, zvakutes, loveliai, fitingai, tureklu jungtys nerudyjantis plienas, tekinimas, frezavimas
CNC frezavimas Introdeta CNC frezavimas IntrodetaSiūlomr cnc frezavimo , graveravimo ir pjaustymo paslaugas. Su tiksliosiom CNC frezavimo staklėmis frezuoja / abdirbinejam mediena, aliuminį, pvc plokštes, organinį stiklą. Teikiam 3D frezavimo paslaugas
Šaldymo įranga Šaldymo įranga"Dsaldymo iranga" profesionaliai užsiima įvairia naudota šaldymo įranga, kondicionavimu, šaldymo sistemų projektavimu, pardavimu ir techniniu aptarnavimu. Mes jums siūlome šiuolaikinius, taip pat ir nestandartinius sprendimus, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją ir garantuojame nepriekaištingą visos įdiegtos įrangos darbą už JUMS prieinamą kainą. Mes turime didesnę nei 15-metų metų darbo patirtį kondicionavimo, šaldymo, bei prekybinės, pramoninės įrangos srityje.
Disstonas UAB - Deimantiniai įrankiai Disstonas UAB - Deimantiniai įrankiaiDisstonas UAB užsiima prekyba pramoniniais deimantiniais įrankiais, ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.