Krosnelės Invicta Krosnelės InvictaKrosnelės Invicta - visada geros kainos perkant internetu
Medžio masyvo durys Medžio masyvo durys Vidaus durų gamyba iš naturalaus medžio masyvo. Konsultacija durų gamybos klausimu, išmatavimas, durų gamyba pagal išmatavimus, durų sumontavimas. Aukščiausia kokybė , klasikinis ar modernus dizainas, Didelis atspalvių pasirinkimas, garantija.
MM Statyba MM StatybaUAB "MM Statyba" atliekami darbai: individualių namų statyba, remonto darbai, medinės terasos, trinkelių klojimas, stogų įrengimas ir renovacija, vidaus darbai, pamatai, elektros darbai, apdaila, mūro darbai, klinkeris.
Sienų šiltinimas termoputomis Sienų šiltinimas termoputomisSienų šiltinimas termoputomis atliekamas naudojant termoputas "Raidputa", kuriamas pagal daniškas technologijas. Prieš pradedant darbus bus atlikta termovizija, kuri nustatys pastato vietas labiausiai praleidžiančias šilumą. Šiltinimo darbai bus baigti per vieną ar dvi dienas ir jiems bus suteikta garantija.
Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas - Oras-Vanduo / WATERKOTTE Lietuva Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas - Oras-Vanduo / WATERKOTTE LietuvaWaterkotte.lt yra oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje, mūsų geoterminiai arba oras-vanduo šilumos siurbliai pasižymi efektyvumu ir ilgaamžiškumu.
Laiptų montavimasRėmėjų nuoroda Laiptų montavimasAtsakingai bei kokybiškai gaminame ir montuojame įvairių konstrukcijų gelžbetoninius laiptus. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus gaminame ir montuojame įvairių konstrukcijų  laiptus pagal kiekvieno kliento pageidavimus, patraukliomis bei prieinamomis kainomis visoje Lietuvoje. Projektuojame, konsultuojame ir rekomenduojame dėl medinės dalies apdailos. Siekiame, kad kiekvienas klientas džiaugtųsi mūsų atliktu darbu.
Saulės kolektoriaiRėmėjų nuoroda Saulės kolektoriaiSaulės kolektoriai – Vis daugiau žmonių ima kalbėti apie alternatyvius energijos gavimo ir panaudojimo būdus. Sparčiai statomos vėjo jėgainės, ieškoma alternatyvių būdų gauti elektrai ir kitiems ištekliams. Žmonės po truputį ima galvoti ne tik apie savo gerovę, bet ir apie tai, kaip nepakenkti aplinkai. Taigi dar vienas gana inovatyvus išradimas – tai saulės kolektoriai. Šie modernūs įrenginiai, panaudodami saulę, surenka energiją, kurią tam tikru būdu sugeria ir ją panaudoja vandeniui pašildyti.
Vidaus apdailos darbai Vidaus apdailos darbaiBūsto remonto ir vidaus apdailos darbai Vilniuje bei aplinkiniuose rajonuose. Esame pasiruošę įgyvendinti visus Jūsų sumanymus ir Jūsų namų viziją paversti realybe. Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais ir architektais, todėl galime įgyvendinti net gana sudėtingus ir įmantrius sprendimus. Sudarome darbų sutartis ir griežtai jų laikomės, išrašome sąskaitas faktūras, naudojame tik aukštos kokybės apdailos medžiagas, visiems vidaus apdailos darbams suteikiame garantiją.