fete - sukurk nepaprastą šventę fete - sukurk nepaprastą šventęTinklalapis skirtas ieškantiems informacijos ir patarimų švenčių planavimo klausimais bei idėjų, kaip sukurti įsimintinas šventes sau ir savo artimiesiems.
dsa.lt dsa.ltUAB ,,COSCRETE” įsteigta 2007 metais. Pagrindinė mūsų veikla: profesinės rizikos tyrimas ir vertinimas, akredituotos laboratorijos paslaugos:i, garso - akustinai tyrimai, namo oro sandarumo matavimai. Priešgaisrinė, civilinė sauga, aplinkosauga, mokymai ir inžinerinės paslaugos.
Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas Lietuvoje Darbuotojų iš Pietų Azijos atranka ir įdarbinimas LietuvojeĮdarbinimo agentūra idarbinimocentras.lt: darbuotojų iš užsienio paieška ir atranka
koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje. koronamap.lt - Koronaviruso informacija Lietuvoje ir pasaulyje.Žemėlapis, vaizduojantis koronaviruso užfiksuotų atvejų skaičius Lietuvoje ir pasaulyje.
Kyšiai.lt Kyšiai.ltPortalas prieš korupciją, diskusijos apie kyšius
Vartotojų teisės Vartotojų teisėsTinklapis apie pagrindines vartotojų teises Europos Sąjungoje. Ar žinote, kad turite tokias pačias pagrindines vartotojo teises, kaip ir kiti Europos Sąjungos gyventojai - vokiečiai, prancūzai ar belgai?
Žeimių dvaro sodyba Žeimių dvaro sodybaSvetainėje pateikiama informacija apie Žeimių dvare vysktančius renginius, dvaro istoriją ir kita aktuali informacija.
Remdex blogas Remdex blogasphp, xhtml, css ir kitomis su webu susijusiomis temomis.
Universalus meistras Universalus meistrasUniversalus meistras, tai aukštos kokybės ekspertai išmanantis savo darbą. Teikiantis paslaugas: internetinių puslapių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, prekių katalogų kūrimas, internetinės vizitinės kūrimas, internetinių puslapių administravimas, puslapio dizaino kūrimas, SEO puslapių optimizacija, lauko reklaminio stendo nuoma, video montažo kūrimas, skelbimų talpinimas, elektroninių paštų siuntimo paslauga (E-mail marketingas), banerių kūrimas, logotipų kūrimas, firminio ženklo kūrimas, elektroninės komercijos mokymai, verslo planų rašymas, verslo planų rengimas, fotografavimo paslaugos.