Svetainių paieška

Paieškos gairės: įrengimas
Rasta nuorodų: 132, rodoma nuo 1 iki 10.
Vidaus apdaila Vilniaus 8602-87613 Buto remonto darbai Vilniuje Vidaus apdaila Vilniaus 8602-87613 Buto remonto darbai VilniujeVidaus apdaila Vilnius 8602-87613 Vidaus apdaila Vilniuje, Butu Remontas (remonto darbai) Plyteliu klijavimas Vilnius, Gipskartonio montavimas Vilnius, OSB- GKP pertvarų montavims Vilnius sienų dažymas Vilnius, Sienų tapetavimas, glaistymas Vilniuje, Dailylenčių kalimas vilnius, Grindų įrengimas Vilniaus, Laminato klojimas Vilnius, Parketlenčių klojimas Vilnius, Grindų lyginimas Vilnius Pakabinamų lubų montavimas Vilniuje Apdailininkai Vilniuje, Apdailos meistras, Buto remontas
Muzikos magijos salonas Muzikos magijos salonasMuzikos salonas parenka sprendimus, komplektuoja ir instaliuoja aukščiausio lygio stereo sistemas, sugebančias atkurti natūralų muzikinį garsą namų sąlygomis.
Gerbūvio sutvarkymas Gerbūvio sutvarkymasĮvairių tipų betoninių trinkelių klojimas; vejos ir kelio bortų pastatymas; laiptų iš trinkėlių ir akmenų formavimas; atraminių sienučių iš trinkelių įrengimas; lietaus ir fekalinės kanalizacijos tiesimas; šulinių reguliavimas, montavimas; vejos įrengimas ir kitos paslaugos.
Pirčių įrengimas ir prekyba pirties reikmenimis Pirčių įrengimas ir prekyba pirties reikmenimisRenkatės krosnelę, įrangą ir medžiagas savo pirčiai? Ieškote specialistų pirtelei įrengti, ar patikimos konsultacijos? O gal tiesiog prireikė dovanos pirties mėgėjui, ar šiaip pirties reikmenų, kvapų ar vantų? Viską rasite "Pirtelėje". Patys parengiame pirties techninį projektą, įrengiame ne tik atskiras pirtis, bet ir pirčių kompleksus.
Rūko Sistemos Rūko SistemosPrekyba rūko, dulksnos, miglos sistemomis, jų įranga (siurbliai, ventiliatoriai, tiekimo linijos) ir atsarginės detalės (jungtys, žarnos, purkštukai), įrengimas ir priežiūra.
Stogų dengimas Stogų dengimasĮvairūs statybos darbai Vilniuje: - pamatų įrengimas - karkasinių namų statyba - stogų dengimas ir renovacija
Terasų įrengimas Terasų įrengimasAtliekame mažos apimties, smulkius remonto darbus: Dailylenčių kalimas (pastato viduje ir išorėje) Pertvarų montavimo darbai Pakalimo darbai Gipsokartono montavimas Laminato klojimas Glaistymas, lyginimas, dažymas Karnizų kabinimas, montavimas Vidinių durų montavimas Rozečių, jungiklių keitimas( montavimas) Kiti apdailos darbai
Baretas.lt Baretas.ltEsame profesionali komanda, kuri atlieka visus vidaus apdailos darbus ir teikia interjero dizaino konsultacijas Vilniuje ir Vilniaus rajone gera kaina. Būsto įrengimas ir remontas yra mūsų specializacija. Teikiame garantijas atliktiems darbams.
santechnikos profesionalai Klaipėdos regioneRėmėjų nuoroda santechnikos profesionalai Klaipėdos regioneUAB \"Pamario jungtis\" siūlo visas vidaus ir lauko santechnikos paslaugas: •vandentiekio sistemų montavimas, remontas, renovacija; •nuotiekų sistemų įrengimas, remontas, renovacija; Šildymo sistemų, katilų montavimas, remontas, bei renovacija.