Svetainių paieška

Paieškos gairės: šunis
Rasta nuorodų: 9, rodoma nuo 1 iki 9.
Nemokami skelbimai medžiotojams Nemokami skelbimai medžiotojamsNemokami skelbimai medžiotojams. Čia galite greitai keistis, pirkti ir parduoti medžioklinius ginklus, šautuvus, šunis, trofėjus, optikas, žiūronus ir visa kita, ko reikia medžioklei.
DogSpa kirpykla-parduotuvė DogSpa kirpykla-parduotuvėDidelių šunų ir mažų šuniukų kirpimas, maudymas ir kitos šunims skirtos grožio paslaugos, specialisto konsultacijos. Ruošiame šunis parodoms. Parduotuvėje rasite įvairių šunims skirtų žaislų, olandiško natūralaus maisto, įvairių skanėstų, įmontuojamų durelių šunims ir katėms, dresūros įrangos. Turintis didelę praktiką kinologas profesionaliai dresiruoja šunis. Mus rasite S.Žukausko g. 39 +37067800867 Šunų registracija tel. +37065915945
Lemuro Ši Cu veislynas ir šuniukų kirpimas Lemuro Ši Cu veislynas ir šuniukų kirpimasVeislynas Lemuro veisia kilmingus Ši Cu veislės šuniukus. Musu šuniukai dalyvauja parodose ir pasiekia puikių rezultatų, yra daugkartiniai parodu nugalėtojai , Multi čempionai. Mes taip pat teikiame įvairių veislių kirpimo paslaugas, ruošiame šunis parodoms , bei kerpame sportiniu stiliumi pagal kliento pageidavimus.
Lietuvos medžiotojų forumas Lietuvos medžiotojų forumasDiskusijos ir pokalbiai apie medžioklę. Pasitarimai, aptarimai apie visas medžioklės temas: trofėjus, šunis, ginklus, žvėris, jų šėrimą ir t.t.
Viskas apie medžioklę Viskas apie medžioklęPagrindinė mūsų idėja yra vienyti medžiotojus, organizuoti konkursus, dalintis informacija ir pasiekimais. Todėl atsižvelgiant į Jūsų poreikius, sieksime puslapio tobulumo, patrauklumo, informacijos naujumo ir pan. www.hunters.lt diskusijų forume rasite įvairiausios informacijos apie ginklus, medžioklę, žvėris, šunis. Taip pat galite kurti temas jus dominančiais klausimais.
Šunys ŠunysInformacija apie šunų veisles, savybes, elgseną ir įpročius. Patarimai apie tinkamą šunų priežiūrą, mitybą, dresavimą ir mokymą. Straipsniai apie šunų sveikatą ir ligas. Įdomūs faktai ir naujienos apie geriausius žmogaus draugus - šunis!
Šunų pasaulis Šunų pasaulisIšsamiausias informacinis šaltinis apie šunis Lietuvoje.
1