Svetainių paieška

Paieškos gairės: želdinimas
Rasta nuorodų: 33, rodoma nuo 1 iki 10.
Dekoratyviniai augalai ir daugiametės gėlės Dekoratyviniai augalai ir daugiametės gėlėsViskas apie dekoratyvinius augalus ir daugiametes gėles, auginimas priežiūra, pardavimas, auginimas
UAB "Kiemo idėjos" UAB "Kiemo idėjos"Vejos įrengimas, apželdinimas, laistymo sistemos, trinkelių klojimas, alpinariumų bei baseinų įrengimas, tvoros
Vejų Įrengimas Vejų ĮrengimasApželdinimas, vejos, alpinariumų, vandens telkinių ir kitų dekoratyvinių aplinkos elementų, automatinių laistymo sistemų įrengimas, patarimai, pavyzdžiai.
A. Markevičiaus selekcinis-kolekcinis gėlynas A. Markevičiaus selekcinis-kolekcinis gėlynasOriginalios kardelių veislės. Tulpės, viendienės, jurginai, smulkiasvogūnės gėlės. Vilkdalgiai: sibiriniai, spuria, aukštaūgiai ir nykštukiniai barzdotieji.
vienmetės ir daugiametės gėlės vienmetės ir daugiametės gėlėsApželdinimas tau, Mūsų gėlių ūkyje „Apželdinimas tau“ auginamos balkoninės, bei darželių daugiametės ir vienmetės gėlės. Mūsų gėlių kokybė yra neprastesnė nei užsienio augintojų. Gėles auginame savo šiltnamiuose netoli Visorių mikrorajono. Mes visada esame pasirengę pasiūlyti aukščiausios kokybės gėles iš savo šiltnamių. Mūsų misija - patenkinti savo poreikius ir viršyti Jūsų lūkesčius.
Trinkelių klojimas, pamatų liejimas, juodžemis kaune, apdailos darbai, tvorų įrengimas. Trinkelių klojimas, pamatų liejimas, juodžemis kaune, apdailos darbai, tvorų įrengimas.Kauno Statybos veiklos sritys: gerbūvio darbai(trinkelių dėjimas, apželdinimas, aplinkotvarka ir kt.), bendrastatybiniai darbai(konstrukcijų montavimo ir mūro darbai, įvairus monolito ir gelžbetonio darbai ir kt.), vidaus ir išorės apdailos darbai(tinkavimas, dažymas, sienų šiltinimas, gipso kartono pertvarų, sienų lubų montavimas, grindų įrengimas, fasadų atnaujinimas ir kt.), birių statybinių medžiagų pardavimas ir pristatymas, statybinės technikos nuoma.
Apželdinimas. Želdynų projektai. Landšafto dizainas Apželdinimas. Želdynų projektai. Landšafto dizainasKvalifikuota specialistė profesionalios kompiuterinės programos pagalba modeliuoja įvairių želdynų vietą ir realų vaizdą busimo ar esamo sodo plane (3D formatas – sodo vizualizacija, kurios metu realiai matomas sodas iš skraidančio malūnsparnio. Lengva koreguoti projektą). Projektuotoja konsultuoja augalų pasirinkime ir jų išdėstyme Jūsų sklype atsižvelgiant į tai, kiek laiko ir lėšų galite skirti sodo priežiūrai (konsultacija nemokama).
Lietuvos miško savininkų asociacija Lietuvos miško savininkų asociacijaLietuvos miško savininkų asociacija (LMSA)- nuo 1993 metų veikianti įtakingiausia nacionalinė privačių miškų savininkus atstovaujanti visuomeninė organizacija Lietuvoje.
Viendienės ViendienėsLietuvoje auginamos viendienių veislės. Katalogas su nuotraukomis, galimybė užsisakyti sodmenis.