Svetainių paieška

Paieškos gairės: paslaugos
Rasta nuorodų: 1396, rodoma nuo 100 iki 110.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Justicija - teisės, buhalterijos, ekspertų paslaugos Justicija - teisės, buhalterijos, ekspertų paslaugosMūsų veiklos kryptys - teisinės paslaugos, buhalterinė apskaita, skolų administravimas (išieškojimas), įmonių steigimas, įstatų keitimas. Paslaugas teikiame tiek privatiems, tiek verslo subjektams. Savo veiklą vykdome daugiau nei 11-ka metų. Esame savo srities profesionalai, galintys tinkamai atstovuti klientus ir patarti plataus spektro teisiniais klausimais.
Homo Sanus Homo SanusUrologo, dermatovenerologo, seksopatologo paslaugos Vilniuje.
Transdeima TransdeimaPagrindinė įmonės veiklos sritis – birių krovinių pervežimas, žemės kasimo ir lyginimo paslaugos.
Inoservice - valymo paslaugų profesionalai Inoservice - valymo paslaugų profesionalaiValymo paslaugų profesionalai Inoservice pasirūpins visomis valymo, teritorijų priežiūros, bei pastatų administravimo paslaugomis laikydamiesi aukščiausių standartų ir geriausios kainos! Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje ir įsitikinkite patys!
Manikiūras ŠilutėjeRėmėjų nuoroda Manikiūras ŠilutėjeIlgalaikio gelinis lakavimo, gelinių nagų korekcijos, gelinių nagų priauginimo paslaugos Šilutėje.
Laidojimo ir Kremavimo paslaugos Laidojimo ir Kremavimo paslaugosMes negalime užpildyti Jūsų netekties, bet norime pasidalinti Jūsų skausmu.Mes negalime pakeisti lemties, bet norime palengvinti jos kelią. Mes negalime įveikti būties, bet norėtume padėti savo buvimu… Laidojimo ritualas – ypatingas laikas atsisveikinti su artimu palikusiu šį pasaulį. Todėl tokią sunkią valandą, mes norime pagelbėti savo ilgamete patirtimi ir suteikti visokeriopą pagalbą mirusiojo artimiesiems. Mūsų „ Amžiaus vartai „ kolektyvas pasirūpins visomis smulkmenomis kad deramai ir netrukdomi galėtumėte atsisveikinti ir palydėti brangų žmogų į amžinojo poilsio vietą. Visus laidotuvių organizavimo rūpesčius galite patikėti mums. Dirbame ištisą parą. Teikiame visas laidojimo paslaugas: Tel. 865979248 , 860348802 Laidojimo paslaugos Kremavimo paslaugos Mirusiojo išvežimas iš namų ar įvykio vietos ( 24 val. per parą) Laidotuvių organizavimas Šarvojimo salės Laidojimo reikmenys – Karstai ( kremavimo karstai, cinkuoti ), urnos, įkapių drabužiai, avalynė Katafalkai, autobusai, mikroautobusai, nuoma Laidojimo dokumentų tvarkymas ( mirties liudijimas, pažymos laidotuvių pašalpos išdavimui,palaikų parvežimui iš užsienio ) Velionio paruošimas šarvojimui, aprengimas Mirusiojo pervežimas, transportavimas, gabenimas iš užsienio ar į užsienį Gedulo puokštės, vainikai, krepšeliai, gėlių kompozicijos, šarvojimo salių puošimas Gedulinga muzika, giedotojai, giesmininkai, smuikininkai, dūdų orkestras Karsto nešėjai Duobės kasimas Velionio fotoportretas, bei fotografo paslaugos Šv. paveikslų, žvakidžių ir kitų reikmenų nuoma Suteikiame informacijos dėl laidojimo vietos Kapavietės tvarkymas, paminklo pastatymas Perlaidojimas, ekshumacija
RB&PP Odontologijos klinka RB&PP Odontologijos klinkaRB&PP - tai klinika, teikianti implantacijos ir veido estetikos paslaugos, kas gali Jūsų grožį apversti 180 laipsnių į gerąją pusę.
buhalterinės paslaugos buhalterinės paslaugosProfesionalios buhalterinės paslaugos vertinantiems greitį ir kokybę