Svetainių paieška

Paieškos gairės: paslaugos
Rasta nuorodų: 1420, rodoma nuo 110 iki 120.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Laidojimo ir Kremavimo paslaugos Laidojimo ir Kremavimo paslaugosMes negalime užpildyti Jūsų netekties, bet norime pasidalinti Jūsų skausmu.Mes negalime pakeisti lemties, bet norime palengvinti jos kelią. Mes negalime įveikti būties, bet norėtume padėti savo buvimu… Laidojimo ritualas – ypatingas laikas atsisveikinti su artimu palikusiu šį pasaulį. Todėl tokią sunkią valandą, mes norime pagelbėti savo ilgamete patirtimi ir suteikti visokeriopą pagalbą mirusiojo artimiesiems. Mūsų „ Amžiaus vartai „ kolektyvas pasirūpins visomis smulkmenomis kad deramai ir netrukdomi galėtumėte atsisveikinti ir palydėti brangų žmogų į amžinojo poilsio vietą. Visus laidotuvių organizavimo rūpesčius galite patikėti mums. Dirbame ištisą parą. Teikiame visas laidojimo paslaugas: Tel. 865979248 , 860348802 Laidojimo paslaugos Kremavimo paslaugos Mirusiojo išvežimas iš namų ar įvykio vietos ( 24 val. per parą) Laidotuvių organizavimas Šarvojimo salės Laidojimo reikmenys – Karstai ( kremavimo karstai, cinkuoti ), urnos, įkapių drabužiai, avalynė Katafalkai, autobusai, mikroautobusai, nuoma Laidojimo dokumentų tvarkymas ( mirties liudijimas, pažymos laidotuvių pašalpos išdavimui,palaikų parvežimui iš užsienio ) Velionio paruošimas šarvojimui, aprengimas Mirusiojo pervežimas, transportavimas, gabenimas iš užsienio ar į užsienį Gedulo puokštės, vainikai, krepšeliai, gėlių kompozicijos, šarvojimo salių puošimas Gedulinga muzika, giedotojai, giesmininkai, smuikininkai, dūdų orkestras Karsto nešėjai Duobės kasimas Velionio fotoportretas, bei fotografo paslaugos Šv. paveikslų, žvakidžių ir kitų reikmenų nuoma Suteikiame informacijos dėl laidojimo vietos Kapavietės tvarkymas, paminklo pastatymas Perlaidojimas, ekshumacija
RB&PP Odontologijos klinka RB&PP Odontologijos klinkaRB&PP - tai klinika, teikianti implantacijos ir veido estetikos paslaugos, kas gali Jūsų grožį apversti 180 laipsnių į gerąją pusę.
buhalterinės paslaugos buhalterinės paslaugosProfesionalios buhalterinės paslaugos vertinantiems greitį ir kokybę
Perkraustymo paslaugos Kauneir Vilniuje Perkraustymo paslaugos Kauneir VilniujePerkraustymo paslaugos Kaune ir Vilniuje. Tarpmiestinės perkraustymo paslaugos. Tarptautiniai perkraustymai. Transporto paslaugos. Krovėjų pakuotojų,
Ferry Bookings Ferry BookingsKas yra „Ferry Bookings“? Tai keltų bilietų pardavimo įmonė, palengvinanti keliautojų darbą, renkantis ir įsigijant keltų bilietus, reikalingus kelionėms. Įmonės paslaugos teikiamos 24/7. Šiuo metu siūloma daugiau nei 200 skirtingų maršrutų (nuolat naujų atsiranda).
Kompiuterinės odontologijos klinika Kompiuterinės odontologijos klinikaOdontologijos klinika Vilniuje, V. Mykolaičio-Putino g. 10-44. Profesionalūs odontologai atlieka šias paslaugas: burnos higiena, dantų balinimas, dantų protezavimas, dantų kanalų gydymas, dantų implantai. Taip pat teikiamos modernios paslaugos: dantų protezavimas per vieną vizitą, estetinis dantų protezavimas, dantų tiesinimas kapomis, dantų balinimas kapomis namie.
Algimanto Kajacko Odontologijos klinika Algimanto Kajacko Odontologijos klinikaAlgimanto Kajacko ondontologijos klinikos puslapis. Šiame puslapyje skelbiama visa informacija apie kliniką, teikiamas paslaugas, kainas.