Svetainių paieška

Paieškos gairės: paslaugos
Rasta nuorodų: 1399, rodoma nuo 1380 iki 1390.

Rasta nuorodų suaugusiems (1). Norėdami pamatyti nuorodas patvirtinkinte, kad esate vyresnis nei 18 metų - PATVIRTINU

Įvairios pervežimo paslaugos Įvairios pervežimo paslaugosTeikiame įvairias pervežimo paslaugas tiek Lietuvos teritorijoje tiek ir visoje Europoje: siuntos, krovinių pervežimas, keleivių pervežimas, perkraustymo paslaugos, automobilių (ir kitų transporto priemonių) transportavimas, nestandartinių krovinių pervežimas, gyvūnų pervežimas.
DATA LEX LT, MB DATA LEX LT, MBPadedame įmonėms užtikrinti atitiktį Bendrąjam duomenų apsaugos reglamentui. Teikiame visas su BDAR susijusias paslaugas: BDAR konsultacijos, BDAR auditas, poveikio duomenų apsaugai vertinimas, BDAR dokumentų rengimas, duomenų apsaugos pareigūno paslaugos, BDAR mokymai įmonės darbuotojams.
Boxinn.lt - daiktų saugyklos, daiktų saugojimo paslaugos Kaune Boxinn.lt - daiktų saugyklos, daiktų saugojimo paslaugos KauneBoxinn.lt – daiktų saugojimo paslaugas tiekiant įmonė, kurios būstinė įsikūrusi Kaune, Jonavos g. 262. Įmonę įkūrė 3 draugai, siekdami įnešti JAV ir Didžiosios Britanijos daiktų saugojimo tradicijas į Lietuvos rinką. Įmonės veiklos spektras neapsiriboja vien tik daiktų saugojimu – Boxinn patalpose galite išsinuomoti darbo vietą ar net visą biurą, įsigyti pakavimo reikmenų, siųsti ar atsiimti korespondenciją bei palikti saugojimui savo motociklą arba katerį.
automechanikai automechanikaiautoserviso paslaugos, kokybiškas automobilio remontas
Žemėtvarkiniai projektai, architekto paslaugos visoje Lietuvoje Žemėtvarkiniai projektai, architekto paslaugos visoje LietuvojeAtlieku įvairius žemėtvarkinius projektus: sklypo formavimas, sklypo padalijimas, žemės paskirties keitimas, kaimo plėtros projektai ir kiti. Statinių projektavimas: namų projektai, gyvenamų ir negyvenamų pastatų projektai, ūkinių pastatų projektai ir kiti.
Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsauga Prekės ženklo ir produkto dizaino registravimas, intelektinės nuosavybės apsaugaIntelektinės nuosavybės apsaugos teisinės paslaugos: · Prekės ženklo registravimas Lietuvoje, ES, kitose šalyse. · Paraiškų rengimas ir teikimas. · Produkto dizaino registravimas. · Reagavimas į protestus dėl jūsų prekės ženklo, protestų ir apeliacijų rengimas. · Atstovavimas ginčuose dėl prekės ženklo. · Sutartys dėl prekės ženklo ir (ar) dizaino perleidimo, franšizės suteikimo ar įsigijimo. · Intelektinės nuosavybės apsaugos konsultacijos. Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.
Krovinių pervežimas keliais Krovinių pervežimas keliaisIngstad & Co teikia tarptautinių krovinių pervežimo kelių transportu paslaugas. Gabename standartinius ir nestandartinius krovinius iš / į Skandinaviją, Vakarų Europą, Rusiją, NVS šalis. O esant poreikiui, galime krovinius pervežti ir kitomis kryptimis. Kaip ekspedijavimo įmonė galime pasiūlyti visą logistikos paslaugų paketą, todėl Jūs galėsite susikoncentruoti į gamybos procesą. Pasirūpinsime maršruto sudarymu, transportavimu, sandėliavimu, muitinės dokumentų sutvarkymu, draudimu ir kita.
Grožio meistrai internete - noriugreit.lt Grožio meistrai internete - noriugreit.ltTai Virtualus Grožio Salonas - Galerija, kuris Klientams leidžia greitai, patogiai - atitinkamai paslaugai, norimu laiku, susirasti laisvus Grožio Meistrus savo mieste. Grožio Meistrus skatiname dirbti laisvai samdomais, Klientų erdvėse ar namuose. Interneto svetainėje galima rasti, ne tik tradicinius grožio paslaugų profesionalus, bet ir artimų sričių Grožio Meistrams paslaugų teikėjus, tai: sporto treneriai, mokytojai, menininkai, muzikantai, modeliai, kiti savo srities specialistai.