Svetainių paieška

Paieškos gairės: anglijoje
Rasta nuorodų: 34, rodoma nuo 10 iki 20.
SkelbimaiAnglijoje.lt SkelbimaiAnglijoje.ltSkelbimai Londone, skelbimai Anglijoje ir ne tik. Čia rasite daugybę pažinčių, darbo, nuomos skelbimų, čia galėsite paskelbti apie parduodamą automobilį, namą ar teikiamas paslaugas.
Essentiallifebits EssentiallifebitsAsmeninė svetainė, asmeninė kūryba, anglų kalbos pamokos, informacija apie darbą ir gyvenimą Anglijoje.
Anglija-Lietuva siuntos Anglija-Lietuva siuntos Siuntas pasiimame iš namų Londone (Jums patogiu laiku) bei pristatome į namus visoje Lietuvoje (siuntas pristatysime bet kuriame mieste, miestelyje, rajone ar kaime). Taip pat Lietuvoje siuntas pasiimame iš namų ir pristatome Jūsų nurodytu adresu Londone (siuntas galime pristatyti ir visoje Anglijoje).
Mokesčių grąžinimas Mokesčių grąžinimasInformacija, kaip gražinti mokescius UK, Norvegijoje, Airijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje bei Lietuvoje. Nemokama konsultacija per Skype mokesciu gražinimo klausimais. Visa informacija užsienyje dirbantiems Lietuviams mokesciu gražinimo klausimais. Kur bedirbtumete - UK (Anglijoje), Norvegijoje, Airijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje ar Lietuvoje, mes galesime Jums padeti!
Pirkiniai iš Anglijos Pirkiniai iš Anglijos Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
AdsPlius – skelbimai Anglijoje, Airijoje ir visoje Europoje AdsPlius – skelbimai Anglijoje, Airijoje ir visoje Europoje Puikus būdas pritraukti naujų klientų, padidinti pardavimus. Siūlykite savo paslaugos, prekes. Ieškokite kokybiškų paslaugų ir prekių. Nemokama skelbimų lentą, nuorodų katalogai. Efektyvų, patogų ir greitą. http://www.adsplius.com
Tas nuostabusis skelbimų pasaulis... Tas nuostabusis skelbimų pasaulis...Skelbimų tinklapis skirtas Lietuvos gyventojams ir emigrantams iš Lietuvos visame pasaulyje.
"Skelbkites"skelbimų portalas \"Skelbkites\"skelbimų portalas\"Skelbkites\"skelbimų portalas įsikūrė Anglijoje-Londone 2011 metų birželio mėnėsį.Mūsų prioritetai yra paslaugos, atitinkančios klientų poreikius bei aukšta jų kokybė.\"Skelbkites\"skelbimų portalas šiuo metu veikia Lietuvoje-Anglijoje-Airijoje.Mes esame jauna ir iniciatyvi komanda, užsibrėžusi didelių tikslų ir nebijanti iššūkių.Portalo tikslas - atlikti tarpininkavimo funkciją tarp pirkėjo ir pardavėjo, maksimaliai greitai suteikti visą reikiamą informaciją svetainės lankytojams.Sėkmingai pasiekti šių tikslų įmanoma tik su Jūsų pagalba.Atminkite – mes dirbame Jums!
Nemokamas darbo skelbimų tinklalapis Nemokamas darbo skelbimų tinklalapisMūsų darbo skelbimų tinklalapyje nemokai galite talpinti savo įmonės darbo skelbimus . Jeigu ieškote darbo, mūsų tinklalapis puiki vieta patalpinti savo gyvenimo aprašymą (CV).
Darbas Anglijoje Darbas Anglijoje7 Day Recruitment siūlo ilgalaikį ir sezoninį darbą Anglijoje: sandėliuose, viešbučiuose, fabrikuose, slaugoje ir žemės ūkiuose. Darbas užsienyje per mūsų įdarbinimo agentūrą jums garantuoja geras darbo sąlygas, gerą atlyginimą ir patikimą kokybę.