Svetainių paieška

Paieškos gairės: finansai
Rasta nuorodų: 36, rodoma nuo 10 iki 20.
Infolinija InfolinijaLietuvos Valstybinių ir Komercinių Įmonių Registras.
Baltic Financial News Baltic Financial NewsBaltic business, finances, economy and stock news Baltijos verslo, finansų, ekonomikos ir vertybinių popierių rinkos naujienos.
Finansų analitikų asociacija Finansų analitikų asociacijaPrisidėjimas prie finansų ir investicijų rinkų plėtros bei šioje srityje dirbančių specialistų profesionalumo, nuolatinio profesinio ir asmeninio tobulėjimo skatinimas.
Finsina - buhalterinė apskaita Finsina - buhalterinė apskaitaFinsina - buhalterine apskaita ir finansu valdymas Klaipedoje. Bendradarbiaudami su UAB „Finsina“ busite tikri, kad buhalterine apskaita ir finansai tvarkomi teisingai. Turesite galimybe sutelkti visa demesi i savo versla ir jo vystyma, o ne jaudintis del buhalterio darbo ir valstybiniu instituciju patikrinimu.
creditservice.lt creditservice.ltUAB CREDIT SERVICE: įmonė, Lietuvoje teikianti trumpalaikio finansavimo paslaugas: nedideles, vienkartines ir trumpalaikes paskolas, kreditus, teikiamus tik fiziniams asmenims internetu ir SMS be užstato.
UAB „ZVIK“ buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė UAB „ZVIK“ buhalterinės apskaitos paslaugų įmonėUAB „ZVIK“ buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė įkurta 2009 metais. Įmonė specializuojasi finansų valdymo, apskaitos, mokesčių konsultacijų srityse. Mūsų komandoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl Jūs visada būsite tikri, kad pasiūlyti sprendimai atitinka naujausius teisės reglamentus ir yra tinkamiausi Jūsų įmonei.
Investicijos.net Investicijos.netinvesticijos, investavimas, akcijos, kur investuoti, investiciniai fondai, finansai.
Samilis - buhalterinės apskaitos tvarkymas Samilis - buhalterinės apskaitos tvarkymasBuhalterinės apskaitos tvarkymas, konsultacijos, praktiniai patarimai.
Ekonominė nauda Ekonominė naudaUAB „Ekonominė nauda“ atlieka įmonių finansinį bei specializuotą mokesčių auditą, taip pat projektų auditą, konsultuoja įmones verslo ir mokesčių klausimais, tvarko įmonių buhalterinę apskaitą.
MVP sprendimai — verslo konsultacijos MVP sprendimai — verslo konsultacijosMVP teikia profesionalias finansų valdymo, finansavimo sprendimų, marketingo paslaugas. Rengiame verslo planus banko paskoloms gauti, investuotojų pritraukimui. Taip pat jau keletą metų esame vieni iš teisminio restruktūrizavimo lyderių Lietuvoje.