Svetainių paieška

Paieškos gairės: mokymo
Rasta nuorodų: 66, rodoma nuo 10 iki 20.
Kviečiame į šokių pamokas Kviečiame į šokių pamokas“Dance Time” - tai šokių-bendravimo studija, kuri siūlo Lietuvoje dar nenaudotus mokymo metodus, išskirtines šokių, sveikatingumo ir lieknėjimo programas jaunimui, suaugusiems ir senjorams bei specialias programas vaikams. Studijoje dirba įvairių sričių specialistai: profesionalūs treneriai-choreografai ir kompozitorius, konsultuoja dietologas, psichologas ir fitneso treneris.
Biudžeto valdymo sistemos, UAB Biudžeto valdymo sistemos, UAB UAB "Biudžeto valdymo sistemos" yra konsultacijų įmonė, siūlanti vadybos ir marketingo konsultavimo ir personalo mokymo paslaugų kompleksą verslo įmonėms ir viešosioms organizacijoms. UAB "Biudžeto valdymo sistemos" yra "IFC GROUP" grupės narė.
Kalbos dėžutės - kažkas naujo? Unikali kalbų mokymosi priemonė Kalbos dėžutės - kažkas naujo? Unikali kalbų mokymosi priemonėTai naujos kartos mokymosi priemonė, skirta mokytis užsienio kalboms. Nuo šiol užtenka Kalbos dėžutės mokantis žodžių, nebereikia braukomų, uždengiamų sąrašų ir perrašinėjamų sąsiuvinių, nei krūvos lapelių. Tai - patogesnis būdas išmokti!
Darbintera, įdarbinimo agentūra Darbintera, įdarbinimo agentūraKonsultacijos darbo paieškos, darbuotojų atrankos klausimais, CV, motyvacinio laiško rašymas lietuvių ir anglų kalbomis, įvairių specialybių darbuotojų paieška ir atranka, mokymo kursai ir seminarai, įdarbinimas Didžiojoje Britanijoje, Au Pair Europoje ir JAV.
Vairavimo mokyklos teisės.lt Vairavimo mokyklos teisės.ltteisės.lt - bendras vardas, vienijantis profesionaliai dirbančias vairavimo mokyklas, esančias skirtinguose miestuose. Šiuo metu teisės.lt tinklo mokyklos veikia 6 miestuose ir turi iš viso 16 filialų/mokymo klasių. Esminis tinklo narių bruožas - profesionaliai teikiamos vairavimo mokymo, vairavimo tobulinimo paslaugos.
Personalo valdymo inovacijos, UAB Personalo valdymo inovacijos, UABVeiklos sritys, kuriose UAB „Personalo valdymo inovacijos“ siūlo profesionalią pagalbą: personalo vadovo ir/ arba specialisto paslaugos; darbuotojų paieška ir atranka; personalo atrankos psecialisto nuoma; darbuotojų vertinimas; mokymo poreikio tyrimas; vidinių mokymų organizavimas; slapto pirkėjo tyrimas...
Gamybos valdymo sistemos Gamybos valdymo sistemosUAB „Terra IT“ kuria verslo valdymo sistemas įvairiems verslo sektoriams, turi didelę patirtį multimedia srityje.
Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojų Darbo portalas ieškantiems darbo ir ieškantiem darbuotojųisidarbink.lt – tai portalas skirtas ieškantiems darbo, darbdaviams ir įmonėms, organizuojančims įvairius kursus ar mokymo programas.
Alma littera, leidykla Alma littera, leidyklaLiteratūra, pažintiniai leidiniai, grožinė literatūra, informaciniai leidiniai, žodynai, vadoveliai ir mokymosi priemonės.